faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ilzes Cērpiņas gleznu izstāde

06.11.2017 12:00 - 08.01.2018 kur : Kandavas kultūras nams

Izstāžu zālē “Vējspārns” Kandavas kultūras namā apskatāmas tukumnieces Ilzes Cērpiņas gleznas.

 Ikdienā Ilze Cērpiņa vada izdevniecības “Zvaigzne” Tukuma grāmatnīcu. Viņa beigusi Baltijas Starptautiskās akadēmijas Mākslas un vides dizaina nodaļu. Glezniecības pamatus mācījusies pie Birutas Stafeckas un Agnijas Ģērmanes. Ilzes gleznas ir ļoti krāšņas, spilgtas un sievišķīgas un rada skatītājiem patīkamas emocijas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Raidījumu cikls “Latvijas Kultūras vēstnieki” Kandavā13.12.2017

Screenshot no Rīgatv24
Screenshot no Rīgatv24

17.decembrī plkst. 20:00 RīgaTV24 raidījuma “Latvijas Kultūras vēstnieki” vadītājs Aivis Ceriņš viesosies Kandavā, tiksies ar Kandavas novada Latvijas kultūras vēstnieci Ziedīti Začesti un nogaršos zīļu kafiju.

No septembra katru svētdienu plkst. 20:00 RīgaTV24 ēterā ir skatāms jauns raidījumu cikls "Latvijas kultūras vēstnieki", ko veido biedrība "Sadarbības platforma" sadarbībā ar televīzijas RīgaTV24 radošo grupu un Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Ncionālā kultūras centra atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu

Šobrīd LBL2. divīzijas 1.posma turnīra tabulā Kandava/COMPOR ierindojas 2. vietā13.12.2017

Šobrīd LBL2. divīzijas 1.posma turnīra tabulā Kandava/COMPOR ierindojas 2. vietā ar 7 uzvarām un 3 zaudējumiem. 
Nākamajā posmā komandai Kandava/COMPOR būs 16 spēles, kurās pretī stāsies: Valmieras Glass Via, VEF skola, LU/BS Rīga, BK Ķekava/Optibet, RSU, BA Turība, RTU un Gulbene.

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" decembra numurs13.12.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" decembra numurs. 

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Izvērtēta autoceļa A10 “Rīga-Ventspils” posma rekonstrukcijas ietekme uz vidi11.12.2017

Kā informē VAS Latvijas autoceļi,  tiek plānota autoceļa A10 Rīga – Ventspils posma no km 45,1 (Ķemeru pagrieziens) līdz km 91,8 (P130 Līgas – Kandava - Veģi) rekonstrukcija. Tā skar arī teritoriju Kandavas novadā.

Autoceļa A10 Rīga - Ventspils posma no km 45,1 (Ķemeri) līdz km 91,8 (P130 Līgas-Kandava- Veģi) plānota esošā divu braukšanas joslu autoceļa rekonstrukcija, saglabājot esošo divjoslu organizāciju esošajā ceļa zemes nodalījuma joslā, atsevišķās vietās to paplašinot, vai pārveidojot par četrjoslu vispārīgas lietošanas autoceļu, atbilstoši paplašinot ceļa zemes nodalījuma joslu.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un 1. un 2.grupas invalīdiem

14.12.2016 15:00 kur : Pensionāru Dienas centrs

8.decembrī, tāpat kā katru gadu sagaidot Ziemassvētkus un gadu miju, Kandavas novada sociālajā dienestā notika svētku pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un 1.un 2. grupas invalīdiem, kuru organizēja Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada komiteja.

Pasākuma viesus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Latvijas Sarkanā Krusta Kandavas novada izpilddirektors Ints Leitarts, novēlot visiem svētku noskaņu un gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Tiek attīrīta Pūzurgravas apkārtne08.12.2017

Aicinājums visiem Pūzurgravas apkārtnē dzīvojošajiem pievērst uzmanību notiekošajam gravas un pilskalna apkārtnē. Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda un Kandavas novada domes finansējumam pašreiz tur notiek zālāju attīrīšana no krūmiem, lai dotu vairāk gaismas vērtīgiem un aizsargājamiem augiem Pūzurgravā un samazinātu aizaugumu kādreiz tik skaistajā kalnainajā pļavā. Darbi notiek etapos - vispirms zāģē, tad iespēju robežās zarus un koksni ved projām. Šo projektu īsteno biedrība “Abavas ielejas attīstības centrs” sadarbībā ar zemes īpašnieku Kandavas novada domi. 

Rezultātā būs attīrīta taciņa uz apkārtnes iedzīvotāju iecienīto avotiņu, pavērsies skaista ainava uz Abavas senleju. Nākotnē paredzēts izveidot pastaigu taku ģimenēm pa visu pakalni līdz pat Kuršu pilskalnam.

printēt Lasīt visu ziņu

Lasītāju klubā tiekas ar novadnieku Daini Kraukli

07.12.2017 14:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka
Kandavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubs 7.decembrī tikās ar novadnieku Daini Kraukli
Kandavas bibliotēkas Lasītāju klubs tikās ar novadnieku Daini Kraukli

7.decembrī Kandavas pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš tikās ar novadnieku Daini Kraukli.  2016.gada oktobrī iznāca Daiņa Kraukļa grāmata Čigānu stāstu stāsti ”Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst…” , kurā autors atspoguļojis čigānu tautas folklorai raksturīgos žanrus un tradīcijas no gadsimtu tālumiem līdz mūsdienām, tādējādi paplašinot un attīstot čigānu kopienas etnisko kultūras mantojumu.

Tiekoties ar lasītājiem klusajā Adventa laikā, Dainis Krauklis ne tikai dalījās stāstos par romu jeb čigānu tautas kultūru un tradīcijām, bet ļāva arī ieklausīties dažbrīd nedaudz smeldzīgajās un arī jautrajās čigānu dziesmās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Seminārs "Nodokļu izmaiņas 2018.gadā"

15.12.2017 10:00 - 16:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Jau rīt 15.decembrī plkst. 10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks seminārs „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”.

Seminārā tiks  apskatītas tēmas:
-Būtiskākās izmaiņas uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātājiem;
-Darba samaksas nodokļu izmaiņas;
-Izmaiņas saimnieciskās darbības veicējiem - iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem;
-Izmaiņas pašnodarbināto personu un autoru sociālajā apdrošināšanā;
-Izmaiņas patentmaksas maksātājiem;
-Mikrouzņēmumu nodokļa piemērošana;
- Būtiskākās izmaiņas PVN uzskaitē;
-Atbildes uz jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Apstiprina sadarbības grupu bērnu tiesību aizsardzības jomā07.12.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Lai sekmētu efektīvu institūciju sadarbību un veidotu saskaņotu rīcību bērnu tiesību aizsardzībā, Kandavas novada dome 30.novembrī apstiprināja Kandavas novada bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas nolikumu.

Sēdē apstiprināta arī sadarbības grupa bērnu tiesību aizsardzības jomā šādā sastāvā: Ritma Supe – Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja, Ints Leitarts – Kandavas novada domes pašvaldības aģentūras „Kandavas novada Sociālais dienests” direktors, Ginta Freimane - Kandavas novada domes pašvaldības aģentūras „Kandavas novada Sociālais dienests”  Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja, Kristīne Elksnīte – Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja, Rihards Zariņš  – Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks un Laila Balode - Kandavas novada domes pašvaldības aģentūras „Kandavas novada Sociālais dienests”  sekretāre/lietvede.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursam "Gaismas dziesmas Kandavā" pieteikušies vairāk kā 100 dalībnieku07.12.2017

2017.gada 17. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā notiks Latvijas bērnu un jauniešu jauno vokālistu konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā”.

Gada tumšākajā laikā, kad debesīs gaidām iemirdzamies spožāko zvaigzni, mēs viens otram varam dāvāt savu mīlestību. Pirmo reizi Kandavā notiks šī gada sirsnīgākais Latvijas jauno vokālistu AKADĒMISKĀS un ESTRĀDES dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ”. Konkursā dalībniekus- akadēmiskos un estrādes dziedātājus- solistus, duetus, ansambļus un popgrupas aicinām piedalīties ar Adventes laikam atbilstošu repertuāru, lai kopā- Trešajā adventē un Otrajos Ziemassvētkos - Latvijas vienā no skaistākajām mazpilsētām, pulcētu talantīgākos jaunos dziedātājus un kopā svinētu gaismas svētkus!

PUSFINĀLS 17.decembrī Trešajā adventē Kandavas kultūras namā plkst.11:00.

printēt Lasīt visu ziņu

Godināti Valsts un pašvaldības policijas darbinieki 04.12.2017

4.decembrī par godu Valsts policijas 99.gadadienai Tumes pagasta kultūras namā tika godināti Valsts un pašvaldības policijas darbinieki. Apbalvojumu saņēma arī Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks pulkvežleitnants Janeks Bahs pasniedza Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas Pateicību Rihardam Zariņam par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un veiksmīgu sadarbību ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldi, kā arī sakarā ar Valsts policijas 99.gadadienu. Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks saņēma arī Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes pateicību par godprātīgu pienākumu veikšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top