faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Jaunā gada sagaidīšana!

31.12.2018 - 05:30 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

Jaunā gada sagaidīšanas tradicionālā svētku uguņošana Kandavas promenādē Vecgada pusnaktī! Video: Jānis Andersons (Petarde LTD).

Kandavas vecpilsētas nami tikuši pie skaistas dāvanas – to sienas rotā dzejas rindas 02.01.2019

Latvijas simtgadē Kandava sarūpējusi oriģinālu dāvanu. Pastaigājoties pa vecpilsētu, tur tagad ikviens var lasīt izcilu latviešu dzejnieku vārsmas uz ēku sienām. Doma visiem ļoti patīk, tāpēc apgleznos vēl vairākas mājas.

“Vecāmamma man atstāja Latviju pašu, viņa neteica, lai to mīlu, viņai nebij par to bažu,” šīs rindas sarakstījis Uldis Auseklis, viņa un vēl četru citu iemīļotu dzejnieku vārsmas nu rotā Kandavas vecpilsētas ēku sienas. Iespējams, tā ir viena no brīnišķīgākajām dāvanām ne tikai valsts simtgadē, bet arī kandavniekiem pašiem.

Ideja par dzeju uz sienām radās Antrai Gaisai – bijušajai rīdziniecei, kas tā iemīļojusi Kandavu, ka uz to pārcēlās. Izvēloties, kas tiks rakstīts uz fasādēm, galvenais nosacījums bijis, lai dzeja stāstītu par Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēdzies konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā 2018"

16.12.2018 - 26.12.2018 kur : Kandavas kultūras nams
Konkursa
Konkursa "Gaismas dziesmas Kandavā 2018" laureāti

26.decembrī Kandavas kultūras namā tika aizvadīts šī gada sirsnīgākā Latvijas bērnu un jauniešu akadēmiskās un estrādes jauno vokālistu konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā 2018” fināls.

Laureātu koncertā bija iekļuvuši 20 spēcīgākie priekšnesumi. Šogad nomināciju "Grand Prix" ieguva Megija Krista Strautmane no Talsiem, kura izpildīja dziesmu “Ave Maria” un  titulu "Labākais pedagogs" ieguva meitenes pedagogs Ilona Bagele.

Latvijas jauno vokālistu dziedāšanas konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā" notiek jau otro reizi un konkursa pusfinālā- atlasē 16.decembrī piedalījās 54 dalībnieki no 12 Latvijas novadiem- Kandavas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Mārupes, Ādažu, Ķekavas, Mērsraga, Dundagas, Stopiņu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Cēres pamatskolā skolēni cep un grezno piparkūkas02.01.2019

Sadarbībā ar "Kandavas novada iespēju fondu" Cēres pamatskolā skolēni cepa un greznoja piparkūkas, ko dāvināja skolas bijušajiem darbiniekiem.

8.klases meitenes, skolas darbinieces Sanitas vadībā, veikli tika galā ar piparkūku mīklas veltnēšanu un formu izgriešanu. Sanita padalījās piparkūku cepšanas noslēpumos: kā noteikt vai piparkūka ir izcepusies. Pēc tam piparkūku dekorēšanas process: izdomāt ko veidosi, kā vilkt līnijas.

Bet vislielākais prieks par pārsteigumu un prieku mūsu skolas bijušo darbinieku acīs!!!

Paldies Kandavas novada iespēju fondam par iespēju piedalīties šādā labdarības pasākumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas novada Cēres pagastā pasta pakalpojumus pielāgo reālajam pieprasījumam 28.12.2018

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Kandavas novada Cēres pagastā no 2019.gada 23.janvāra tiek mainīts Cēres pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Cērē visi pasta pakalpojumi tiks nodrošināti līdzšinējā pasta nodaļas adresē pagasta padomes telpās Silavās katru darbdienu no plkst.11 līdz 12 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Cēres pasta nodaļā, kur vidēji dienā tiek noformēti septiņi pasta pakalpojumi, radot Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus ap 4400 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība informē27.12.2018

No 2019.gada janvāra birojs atradīsies Tirgus laukumā 11 (Vecā Mūzikas skola), 1.stāvā, 2.kabinetā.

Apmeklētāju pieņemšana:
Pirmdienās 8:00-12:00 /13:-18:00
Trešdienās: 9:00-12:00
Ceturtdienās 8:00 – 12:00 / 13:00-17:00.

Kontakti: tālr. 26535540, 26451217; e-pasts: kandavaskks@inbox.lv

printēt

Kandavas ātrās palīdzības brigāde saņem jaunu auto27.12.2018

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) autoparku papildinās 35 jauni operatīvie medicīniskie transportlīdzekļi. Jaunās automašīnas paredzētas mediķu brigādēm reģionos. Tās pielāgotas braukšanai pa lauku ceļiem un kļuvušas modernākas un ērtākas, tā ļaujot mediķiem kritiskās situācijās daudz labāk palīdzēt pacientiem.

Šobrīd dienesta rīcībā ir pirmie 14 auto, kas jau Ziemassvētku laikā nonāks pie brigādēm Daugavpilī, Rēzeknē, Talsos, Skrundā, Aizputē, Kandavā, Siguldā, Gulbenē, Limbažos, Bauskā, Aizkrauklē un Lielvārdē. 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top