kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 27.05.2022
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis

Par jaunveidojamā novada būvvaldes darbu21.05.2021

pa_svald_ibu_v_53295837.jpgAdministratīvi teritoriālās reformas darba grupas sanāksmē notika diskusija par jaunveidojamā novada būvvaldes darbu. Plānots, ka tiks veidotas nodaļas, kas nodrošinās pakalpojumu sniegšanu jau pašlaik esošajos pakalpojumu sniegšanas centros - Tukumā, Smārdē, Kandavā un Jaunpilī.

Gan pārejas periodā, gan arī pēc administratīvi teritoriālās reformas, tiks nodrošināts speciālistu darbs un speciālistu konsultācijas uz vietas pakalpojumu centros.

Jaunās, apvienotās Tukuma novada Būvvaldes veidošanas pamatprincips ir izveidot vienlīdzīgas būvvaldes nodaļu darbības teritorijas, sadalot darba apjomus atbildīgajiem speciālistiem vienlīdzīgi un tādējādi nodrošinot savlaicīgu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu visā novada teritorijā.

Informāciju sagatavoja Tukuma novada pašvaldība

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top