rudens-foto7.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Agita Riekstiņa

agita_riekstina_3.jpgAgita Riekstiņa ir skolotāja nu jau divu paaudžu kandavnieku un novada ģimeņu bērniem Kandavas Reģionālajā vidusskolā, kurā nostrādājusi trīsdesmit gadus. Īpašs Agitas sirdsdarbs ir sporta deju pamatu mācīšana ikvienam skolas bērnam, sākumskolā gandrīz visi skolēni viņas vadībā apgūst pirmos soļus gan standartdejās, gan klasiskajās dejās. Krāšņas ir Agitas organizētās sporta deju sacensības, kas ir vienas no gaidītākajiem skolēnu, vecāku un skolotāju svētkiem. Savā brīvajā laikā viņa mācījusi dejot arī kolēģiem un novada senioriem.

Skolotāja Agita vadījusi novada sākumskolas skolotāju metodisko apvienību, veidojusi olimpiādes darbus, organizējusi novada skolēniem kopīgus pasākumus un konkursus, piemēram, vēstuļu rakstīšanu novada domes priekšsēdētājiem.  Agita ir brīnišķīga audzinātāja, kopā ar audzēkņiem vienmēr piedalās talkās, viktorīnās, konkursos, veido plašas teātra izrādes, iesaistot sākumskolas skolēnus un skolotājas. Savā darbā vienmēr ir darījusi vairāk kā amats to prasa. Pašaizliedzība, nesavtība, atbildības sajūta, patiess skolotājas talants, tās ir tikai dažas īpašības, kas raksturo skolotāju Agitu.

2020. gadā Agita Riekstiņa apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par nozīmīgu ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un inovatīvām idejām izglītības darbā Kandavas novadā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top