2-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aina un Konstantīns Aperčoji

3-aina-un-konstantins-apercoji.jpgAinas kundze un Konstantīna kungs ir dziļi cienītas personības Kandavas sabiedrībā. Ainas kundze bijusi ilggadēja medicīnas darbiniece Kandavas izglītības iestādēs, vienmēr ieguldot savas zināšanas brīvprātīgā kārtā, kā arī atbalstot un piedaloties daudzās labdarības akcijās un talkās. Konstantīna kungs pašaizliedzīgi līdzdarbojies un atbalstījis sabiedrisko aktivitāšu norisi un nevalstiskā sektora attīstību Kandavā.

Konstantīns Aperčojs, pēc tautības rumānis, ir daudzu desmitgažu garumā apvienojis visas Kandavas un bijušā Kandavas novada mazākumtautības, līdz 2008. gadā kopā ar kundzi Ainu tika dibināta biedrība “Tautību apvienība “Varavīksne”” un vēlāk arī mazākumtautību deju ansamblis. Biedrības, kura 2023. gadā atzīmēs 15 darbības gadus, kolektīvā ir apvienoti dažādu tautību vietējās sabiedrības pārstāvji ar mērķi integrēt sabiedrību un satuvināt tautības.

2022. gadā Ainai un Konstantīnam Aperčojiem tika pasniegts apbalvojums “Tukuma novada Cildinājuma balva par kultūrvides brīvprātīgu bagātināšanu un cittautiešu integrēšanu sabiedrībā, novada pozitīva tēla veidošanu un starptautisko sadarbību, ilggadēji vadot cittautiešu biedrību “Varavīksne”.

664448db-661f-4703-9b3b-de30d6ff9d0e.jpg

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top