rudens-foto8.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aicinām iesniegt pieteikumus Tukuma novada domes apbalvojumu piešķiršanai03.10.2022

31122208156184660115410671880841492530032146n.jpgTukuma novada Dome aicina iesniegt pieteikumus apbalvojumu “Tukuma novada Goda pilsonis”, “Tukuma novada Domes Atzinības raksts” un “Tukuma novada Cildinājuma balva” piešķiršanai atbilstīgi Tukuma novada domes Apbalvojumu piešķiršanas nolikumam, kas nosaka kārtību, kādā tiek dibināti un piešķirti pašvaldības apbalvojumi.

Ar domes apbalvojumu “Tukuma novada Goda pilsonis”,  fiziskas personas vārds tiek iemūžināts Tukuma novada vēsturē. Pretendentam jābūt paveikušam nozīmīgu darbu vai jāiegūst kāds cits nopelns, uz kā pamata tiek piešķirts apbalvojums. Iesniedzot pieteikumu apbalvojumam “Tukuma novada Goda pilsonis”, par pretendentu jāiesniedz šādas ziņas: personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, dzīves gaitas apraksts, nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu.

Ar domes apbalvojumu “Tukuma novada Domes Atzinības raksts” tiek izteikta atzinība un pateicība par ieguldīto darbu Tukuma novada labā fiziskām un juridiskām personām, kuru devums ir vairojis novadnieku pašapziņu un lepnumu par Tukuma novada pagastiem un pilsētu.

Iesniedzot pieteikumu apbalvojumam “Tukuma novada Domes Atzinības raksts”, par pretendentu jāiesniedz šādas ziņas: - fiziskai personai: personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, dzīves gaitas apraksts, nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu; - juridiskai personai: pilns juridiskās personas nosaukums, juridiskā vai pastāvīgas darbības vietas adrese, darbības virziens un nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu.

Ar domes apbalvojumu “Tukuma novada Cildinājuma balva” tiek izteikta atzinība par augsti profesionālu, godprātīgu, brīvprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, novada vides vizuālā vai pozitīva tēla veidošanā, vai mūža ieguldījumu novadam nozīmīgās jomās.

Iesniedzot pieteikumu apbalvojumam “Tukuma novada Cildinājuma balva”, par pretendentu jāiesniedz šādas ziņas:

- fiziskai personai: personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās, dzīves gaitas apraksts, nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu; - juridiskai personai: pilns juridiskās personas nosaukums, juridiskā vai pastāvīgas darbības vietas adrese, darbības virziens un nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvojuma piešķiršanu.

Pieteikumus var iesniegt Tukuma novada iestādes, uzņēmumi, biedrības, domes deputāti, komisijas un padomes Tukuma novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā (Talsu ielā 4, Tukumā), Kandavas pilsētas un pagastu apvienības Klientu apkalpošanas centrā (Dārza iela 6, Kandava) vai jebkurā Tukuma novada pašvaldības pagastu pārvaldē līdz 2022. gada 15. oktobrim, vai nosūtāmi pa pastu (pasta zīmogs 15.oktobris).

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top