5-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aicinām pieteikt daudzdzīvokļu mājas dalībai projektā “Energovienoti”23.11.2022

energo-decembri60235627.jpgTukuma novada pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēmas institūtu (VASSI) veicina projekta “Energovienoti” aktivitātes. 

RTU VASSI zinātnieki cieši sadarbosies ar pašvaldību, energopārvaldniekiem, daudzdzīvokļu namu vecākajiem, dzīvokļu un māju īpašniekiem, analizējot patēriņu, sniedzot praktiskus padomus un motivējot rīcībai, kas pakāpeniski ļaus samazināt izmaksas par siltumu un elektroenerģiju.

Pasākumu kopums ietver:

  • informatīvu semināru iedzīvotājiem,   
  • energopārvaldnieku izvirzīšanu daudzīvokļu ēkās,   
  • energotaupības pasākumu ieviešanu, lai iedzīvotāji, mainot savus ikdienas paradumus un izvēles, spētu sasniegt būtisku enerģijas ietaupījumu.  
  • lielākā ietaupījuma sasniedzēju apbalvošanu.  

Tukuma novada pašvaldība apbalvos labāko daudzdzīvokļu māju, kura sasniegs vislielāko siltumenerģijas ietaupījumu (naudas balva 1500 euro).

Līdz šī gada 16. decembrim Tukuma novada daudzdzīvokļu māju pārstāvji (māju vecākie) aicināti pieteikt savas mājas dalību projektā “Energovienoti”, rakstot Tukuma novada pašvaldības energopārvaldniekam uz e-pastu: toms.akmentins@tukums.lv vai zvanot 25595611.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top