rudens-foto4.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aicinām pieteikties 2022. gada Kultūras projektu konkursa 2. kārtai03.10.2022

kulturas-projektu-konkurss.jpgKonkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Tukuma novadam nozīmīgus kultūras projektus vizuālās mākslas, mūzikas, dejas, teātra mākslas, izdevējdarbības, kino, foto, rakstniecības, vides kultūras u.c. kultūras un mākslas nozarēs, kā arī starpdisciplināros un radošo industriju projektus, jaunrades, pētniecības un tradicionālās kultūras attīstību sekmējošus projektus, paplašinot kultūras produktu piedāvājumu un saglabājot kultūras mantojumu Tukuma pilsētā un novadā.

Piedalīties konkursā un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var jebkura juridiska persona, juridisku personu apvienība, individuālais komersants, nevalstiskas sabiedriskas organizācijas u.c., kā arī fiziska persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu.

Piešķirtā līdzfinansējuma maksimālais apjoms vienam projektam ir 3000 eiro.

Konkursa II kārtas izsludināšana un pieteikšanās notiek no 1. līdz 25. oktobrim, par projekta aktivitātēm, kuras plānots īstenot vai uzsākt to īstenošanu laika periodā no 1. janvāra līdz 30. jūnijam.

Pirmajā konkursa kārtā tika saņemti 16 projekti, no kuriem konkursa komisija apstiprināšanai izvirzīja 7 projektus. Visi virzītie projekti tika apstiprināti 30. maija Domes sēdē.

Aicinām pievērst uzmanību izmaiņām kultūras projektu konkursa nolikumā, kas apstiprināts 2022. gada 28. septembrī.

Plašāku informāciju skatīt konkursa noteikumos ŠEIT

Papildus informācija par konkursu pa tālr. 26629164.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top