kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgCeturtdiena 28.05.2020
Vilhelms, Vilis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavā pirmoreiz notiek orientēšanās spēle " Latvija" 14.09.2015

Katram dalībniekam pirms došanās distancē tiek iedots čips, lai fiksētu veiktās darbības trasē.

Katram dalībniekam pirms došanās distancē tiek iedots čips, lai fiksētu veiktās darbības trasē.

Piektdien, 11.septembrī Kandavā, K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā notika sporta pasākums Eiropas sporta nedēļas ietvaros - orientēšanās spēle „Latvija”.

Futbola laukumā tika izveidots Latvijas makets, mērogā 1:6000. Tika attēlotas valsts sauszemes un jūras robežas, kā arī upes: Abava, Venta, Lielupe, Daugava un Gauja, un 84 apdzīvotas vietas: 76 pilsētas un 8 zīmīgas apdzīvotas vietas.

Apvidū bija izvietoti 30 kontrolpunkti un sagatavotas piecas dažādas distances. Notika elektroniskā atzīmēšanās SportIdent, ko nodrošināja sacensību organizatori. Dalībnieki startēja individuāli, cenšoties distanci veikt pēc iespējas ātrāk, jo laiks tika fiksēts.

No rīta jau no plkst. 11:30 startēja skolēni, bet pieaugušajiem tika dots starts no plkst.17:00. Finišs tika slēgts plkst.19:30. Atsaucība bija liela, gan uz starta, gan pēc finiša uz atzīmēšanos izveidojās garas rindas.

Dalībnieku skaits vienlaicīgi bija ierobežots. Balvas saņēma visi, kas veikuši visas 5 distances ar ieskaitītu rezultātu.Bija arī specbalvas!

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona futbola laukumā izveidota Latvijas karte ar atzīmētām 84 apdzīvotām vietām. Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona futbola laukumā izveidota Latvijas karte ar atzīmētām 84 apdzīvotām vietām. Katram dalībniekam pirms došanās distancē tiek iedots čips, lai fiksētu veiktās darbības trasē. Instrukcija pirms došanās distancē Iesildīšanās nolūkos, mazākajiem tiek iedotas zīmītes ar vairāku Latvijas pilsētu nosaukumiem, kuras jāatrod Latvijas maketā - laukumā Iečipojamies un dodamies trasē, kurš ātrāk atradīs visas konkrētās Latvijas pilsētas Savas zināšanas par Latvijas pilsētu atrašanās vietām var pārbaudīt arī īstajā Latvijas kartē, bet-  tikai pēc distances veikšanas Varakļāni atrodas tajā Latvijas pusē! Dalībnieku bija tik daudz, ka uz atzīmēšanos pēc distances veikšanas, izveidojās gara rinda
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top