kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 02.03.2021
Luīze, Laila, Lavīze

Kandavas novada vēstnesis

Aizvadītais gads kultūras un sporta dzīvē novadā06.01.2021

img_65811.jpgUn atkal Jaunais gads pārkāpis slieksni… 

Vai tiešām tas būs tikpat dīvains kā Vecais gads? Mēs visi ceram uz veselīgu, mierīgu un radošu gadu. Iepriekšējā gadā palika daudz nerealizētu ideju, taču mācījāmies strādāt savādāk. 

Par lielāko pasākumu pagājušajā gadā izvērtās Gaisa balonu festivāls un grilēšanas teātris. Tik daudz apmeklētāju nebija sen pieredzēts! Paldies visiem atbalstītājiem un dalībniekiem.

2020. gadā Līgo svētku izrāde „Dullais barons Bunduls” piedzīvoja trīs izrādes. Diemžēl zaļumballe izpalika…

Pagājušajā gadā nepaspējām nosvinēt Kandavas novada svētkus. Ceru, ka šogad atkal varēsim pulcēties un baudīt dažādās aktivitātes. Visi pagasti atzīmēja  savus svētkus, izņemot  Zantes un Cēres pagastus.

Kandavas novada muzeju vērtēja valsts akreditācijas komisija un muzejs tika akreditēts uz pieciem gadiem.

Daudz lasītāju apmeklējuši novada bibliotēkas, jo visbiežāk grāmata palika vienīgais saskarsmes punkts.

Kāds būs 2021.gads? Grūti atbildēt. Noteikti izmaiņas ienesīs administratīvi teritoriālā reforma. Kultūras un sporta pārvalde saplānojusi pasākumus visam gadam. Cerēsim, ka varēsim plānus realizēt. Uz tikšanos pasākumos!

Iveta Grunte

Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja

 

Sports vairo pozitīvo

2020.gads iesākās diezgan pozitīvi un ambiciozi, jo nevienam prātā pat neienāca doma, ka visu kultūras un sporta dzīvi uzliks uz pauzes kāda vīrusa dēļ, kurš ir Ķīnā. Tajā momentā tas likās tālu, bet arī līdz mums tas, diemžēl, nonāca. 2020. gada iesākumā bijām jau gandrīz pabeiguši basketbola čempionāta regulāro sezonu, iesākuši zāles futbola čempionātu un aizvadījuši divus posmus florbola čempionātam. Taču tad līdz vasarai mūs nostopēja.

Vasaras sezonā kad bija atļautas aktivitātes aizvadījām Valdeķu, Grenču, Matkules, Kandavas, Vānes, Zemītes, Iestāžu un uzņēmumu sporta svētkus. Pabeidzām basketbola čempionātu, spēles aizvadījām Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma skaisti atjaunotajā stadionā. Aizvadījām arī Kandavas novada atklāto čempionātu futbolā. Vasaras sezonā mēs atkal uz mirkli varējām izpausties. Mūsu veterānu futbola komanda pat startēja turnīrā Lietuvā. Kā arī veterānu sporta spēlēs. Tika aizvadīti taku skriešanas seriāli, orientēšanas posmi. Izstrādājām velo maršrutus, kā arī  foto orientēšanos ar vēstures piesitienu. Likās, ka lēnām atgriežamies normālās sliedēs, atsākās arī basketbola sezona, kas šogad tika gaidīta ar divtik lielu prieku, jo mums ir pašiem sava sieviešu komanda - BK Kandava. Tika izcīnītas pirmās uzvaras un piedzīvoti pirmie sāpīgie zaudējumi. Taču nāca Covid otrais vilnis un atkal visi tikām uzlikti uz pauzes, šoreiz pat nedaudz smagāk.

Jāsaka, ka vasaras sezonā vēl palika daudz nerealizētu ideju un to pašu varam teikt arī par ziemas sezonu. Tāpēc ar lielu cerību gaidām, kad šis neparedzamais vīruss mūs pametīs un atļaus atgriezties normālā – aktīvā ikdienas dzīvē.

Aicinu cilvēkus izkustēties un pasportot individuāli, jo kā jau mēs visi zinām, sports vairo pozitīvo, kas mums šajā drūmajā laikā ir tik ļoti nepieciešams.

Roberts Rozentāls

Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top