kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 02.03.2021
Luīze, Laila, Lavīze

Kandavas novada vēstnesis

Aizvadītais gads mazliet nebijis un neierasts 07.01.2021

pagastu_parv_maija_jece.jpg Esam aizvadījuši vēl vienu gadu - varbūt mazliet neierastu un nebijušiem pārbaudījumiem bagātu, taču priekpilnu. Lai arī kas tik vien nebūtu piedzīvots šajā saspringtajā laikā,  varam priecāties par rūpīgi sakoptām pagasta sētām,  tumšajā laikā izrotātajiem pagalmiem un pašu skaistāko – cilvēku smaidiem un labestību.

   2020.gadā Cēres pagastā lielākais kapitālieguldījums bija Cēres pamatskolas jumta nomaiņa, skolas kolektīvs un bērni priecājas arī par jauniegādātajiem datoriem un projektoru. Notiek arī skolas zibens aizsardzības izbūve. Tika sakārtotas ieejas kāpnes pagasta pārvaldē, apzāģētas liepas Andziņu kapos, veikti dažādi pagasta teritorijas sakārtošanas un ceļu uzturēšanas darbi.

  Paldies pagasta cilvēkiem un sadarbības partneriem, ar kuru palīdzību esam varējuši paveikt gan lielos, gan mazākos darbus. Paldies ikvienam, kurš piedalījies Cēres pagasta aktivitātēs.

  Priekšā sarežģīts un saspringts laiks. Darāmo darbu ir daudz gan ēku uzturēšanā, gan teritorijas sakārtošanā. 2021.gadā būtu vēlams atjaunot Cēres brīvdabas estrādi un krāsojumu Cēres pamatskolas fasādei. Ieguldījumus prasa arī skolas sporta laukuma sakārtošana, inventāra atjaunošana un papildināšana bērnu rotaļu laukumā pie skolas.  

   Jaunajā gadā vēlu būt izturīgiem, sasniegt visu iecerēto un būt laimīgiem, lai arī kāda būtu jūsu izpratne par laimi!

Maija Jēce

Cēres pagasta pārvaldes vadītāja

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top