kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 15.07.2020
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Apbalvo novada skolēnus un pedagogus par sasniegumiem 2019./2020. mācību gadā

“Katrs lielais sapnis sākas ar sapņotāju.
Vienmēr atceries, ka Tevī ir 
spēks, pacietība un
kaisme aizsniegt zvaigznes,
lai mainītu pasauli.”
    /H. Tubmane/


Lai arī šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums klātienē nenotika, gan novada skolēniem, gan pedagogiem tiks pasniegti apbalvojumi un naudas balvas par izciliem sasniegumiem reģionu, valsts un starptautiskās olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2019./2020. mācību gadā.

Šogad ar naudas balvu tiks sveikti 40 novada skolotāji un 109 skolēni, kā arī 3 deju kolektīvi saņems naudas balvu ekskursijai.

4.-12. klašu skolēniem, kuri mācību priekšmetos gadā saņēmuši izcilus novērtējumus (4.-6. klašu grupā ne zemāk par "7" ballēm ar vidējo atzīmi vismaz "9", 7.-9. klašu grupā ne zemāk par "7 ballēm" ar vidējo atzīmi vismaz "8,5" un 10.-12.klašu grupā ne zemāk par "6" ballēm ar vidējo atzīmi vismaz "8" balles), tiks pasniegtas piemiņas balvas - medaļas ar novada simboliku.

Sakām lielu paldies ģimenēm par skolēnu atbalstīšanu un motivēšanu darbam ārpus mācību programmām, sakām paldies pedagogiem un skolas vadībai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādēm, konkursiem un sacensībām, kas bieži vien ir neizmērāms un skaitliski nenovērtējams darbs. Esam gandarīti par mūsu skolēnu un pedagogu sasniegumiem.  Apsveicam!

Apbalvoto saraksts

  Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top