kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSvētdiena 20.09.2020
Marianna, Ginters, Guntra

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Apkopos faktus un materiālus par sporta vēsturi Kandavā07.05.2020

 Lai labāk izzinātu mūsu novada lepno sporta vēsturi, esam nolēmuši sagatavot sporta vēstures rubriku, kurā plašākai publikai būtu iespēja iepazīties ar novada vēsturiskajiem sporta pasākumiem, sportistiem un  citādi ar sportu saistītām lietām.

Ja jums ir fotogrāfijas, avīzes vai interesanti stāsti par Kandavas novada sporta vēsturi un vēlaties, lai ar tiem iepazīstas arī citi novadnieki, tad aicinām sazināties ar Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieku R.Rozentālu, e-pasts roberts.rozentals@kandava.lv, tālrunis 27046099.

Foto:

1.Arnis Rozentāls lec “vilnīti” ( 50 gadi). Mācoties Kandavas vidusskolā, rekordu augstlēkšanā Kandavas rajona mērogā uzstādīja Arnis Rozentāls (1939 – 2016). Viņa veikums bija 1.73 m stilā, ko sauca par „vilnīti”. Šo rezultātu izdevās pārspēt tikai pēc kādiem pāris gadiem.

2.Slēpotāji Kandavas apkārtnē piecdesmitajos gados. 

3. Skats uz Jaunkandavu .

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top