kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgOtrdiena 04.08.2020
Romāns, Romualds, Romualda

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Apmācību programma "Uzņēmējdarbības uzsākšana un veicināšana laukos”18.09.2017

Biedrība “Jaunpils RAC “Rats”” informē, ka laika periodā no 2017.gada septembra līdz 2018.gada aprīlim Jaunpilī notiks nodarbības apmācību programmas "Uzņēmējdarbības uzsākšana un veicināšana laukos” projekta “Zināšanas uzņēmējdarbības attīstīšanai laukos” Nr. 17-08-AL14-A019.2204- 000001 ietvaros, kas tiek realizēts ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” 6.rīcības “Atbalsts izglītojošiem pasākumiem” ietvaros.  
Apmācību programmas ietvaros notiks sekojoši semināri: "Kā mājražotājiem pareizi izmantot mārketinga aktivitātes, lai palielinātu savas  produkcijas konkurētspēju tirgū", “Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu kooperācijas iespēju psiholoģiskie un organizatoriskie aspekti”; “Mikro un  mazo uzņēmumu grāmatvedība”. 

1. “Kā mājražotājiem pareizi izmantot mārketinga aktivitātes, lai palielinātu savas  produkcijas konkurētspēju tirgū” – 16 stundu kurss, kura ietvaros lektore - māksliniece, poligrāfijas dizainere un zīmolu izstrādātāja Juta Zvirbule mācīs par to, kas ir marketings , kādi ir produkta komunikācijas galvenie principi, kāda nozīme uzņēmuma vai produkta nosaukumam, kā veidot produkta vizuālo atpazīstamību un citus jautājumus. Nodarbības – notiks 20. septembrī, 27. septembrī un 4.oktobrī no plkst. 10:00 - 17:00 
2. “Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu kooperācijas iespēju psiholoģiskie un organizatoriskie aspekti”, kura laikā tiks skatītas galvenās tēmas -  Šodienas uzņēmēja psiholoģiskais portrets ; Nozīmīgi priekšnoteikumi veiksmīgai MVU savstarpējai sadarbībai;   Emociju loma nozīmīgu lēmumu pieņemšanas un sadarbības formu veidošanas procesā. Pasniedzēja – psiholoģe Daina Reinfelde – nodarbības notiks 2017.gada oktobrī - novembrī.
3. “Mikro un  mazo uzņēmumu grāmatvedība” – 16 stundu kurss, pasniedzēja Inga Pumpure – 2018.gada janvārī 
Aicinām pieteikties uz nodarbībām rakstot jaunpilsrats@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26563460

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top