kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 03.12.2020
Raita, Jogita, Evija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Atgādinājums pašvaldības zemes nomniekiem27.10.2020

Kandavas novada dome atgādina un informē, ka tuvojas 2020. gada noslēgums un tuvojas zemes nomas maksas apmaksas termiņš (31.10.2020.), kā rezultātā lūgums visiem Nomniekiem pārliecināties vai ir samaksāts par zemes nomu, jo par Līgumā noteikto maksājumu kavējumu Nomnieks maksā nokavējuma naudu 0,1% (viena desmitdaļa no procenta) apmērā no termiņā neapmaksātās summas par katru nokavēto dienu līdz saistību izpildei.

Jautājumu gadījumā un par  aktuālās maksājuma summas apmēru uz doto brīdi lūgums sazināties ar Kandavas novada domes nodokļa administratori Agritu Žakaiti, pa tālruni 63182025, e-pasta adrese: agrita.zakaite@kandava.lv vai Kandavas novada domes nekustamā īpašuma speciālisti Daci Grenevicu pa tālruni 63107363, e-pasta adrese: dece.grenevica@kandava.lv vai kādā no pagasta pārvaldēm (kuras teritorijā atrodas nomas zemes gabals).

Vienlaikus Kandavas novada dome aicina  pārbaudīt savus jau noslēgtos nomas līgumus, vai tiem nav beidzies līguma termiņš, vai nav jāraksta jauns iesniegums par līguma pagarināšanu, jo tas ir jāveic, kamēr līgums vēl nav beidzies (vēlams vienu mēnesi pirms termiņa beigām).

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top