kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPiektdiena 05.06.2020
Margots, Igors, Ingvars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Atsākti ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbi Kandavā22.05.2020

Maijā atsākušies ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbi Kandavas pilsētā, kas tiek veikti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031) ietvaros.

Būvuzņēmējs AS „UPB” uzsācis darbus Lielā ielā pie tilta pār Abavas upi, kur tiek veikti jaunas sūkņu stacijas izbūves darbi, centralizēto kanalizācijas tīklu un pieslēgumu līdz mājsaimniecību robežai izbūve. Būvdarbi norisinās arī Raiņa un Uzvaras ielās, kur tiek atjaunots asfalta segums un veikti ielu malu labiekārtošanas darbi. Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem par īslaicīgajiem apgrūtinājumiem, kas rodas būvdarbu veikšanas laikā un ievērot darbu veikšanas vietās izliktās kustību ierobežojošas ceļa zīmes.

Aicinām Kandavas iedzīvotājus pieslēgties centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, un sazināties ar komunālo saimniecību par pieteikumu iesniegšanu pieslēgumu izbūvei mājsaimniecībām, un tehnisko noteikumu saņemšanu, lai pēc pievadu izbūves un to uzmērīšanas varētu pieteikties Kandavas novada domes līdzfinansējumam, atbilstoši pašvaldības saistošajiem noteikumiem.

Projektā tiek veikta kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšana Kandavas pilsētas Lāčplēša, Skolas, Parka, Sabiles, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā, Raiņa un Tūju ielās. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2020.gada augustam. 

  Kandavas komunālie pakalpojumi        

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top