vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSvētdiena 27.09.2020
Ilgonis, Ādolfs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Bērni viesojas nometnē Gotlandē19.08.2019

Nodibinājumā “Zantes ģimenes atbalsta centrs” ik gadu rehabilitāciju saņem aptuveni 200 dažāda vecuma bērni no visas Latvijas. Noslēdzoties rehabilitācijai centrā, sadarbība ar bērniem, ģimenēm un institūcijām, kuras sniedz atbalstu dzīvesvietā, turpinās arī pēc tam. Bēni tiek aicināti uz dažādām ekskursijām, nodarbībām un nometnēm.

Šogad centram bija ekskluzīva iespēja aizvest 15 bērnus uz starptautisku nometni Gotlandē. Šī bija jau sestā nometne, kuru organizē Ljugarnas (Gotlandē)  Lauvu klubs sadarbībā ar biedrību Lett U Hjelpe, kura ir izveidota, lai sniegtu atbalstu mūsu centram un bērniem.

Desmit dienas bērniem bija iespēja baudīt dažādas ekskursijas, aktivitātes, vietas un ēdienus, protams, neizpaliekot dāvanām. Desmit dienas bērni pavadīja sirsnīgu un laipnu cilvēku apgādībā, jo mūsu bērni Gotlandes salā vienmēr ir gaidīti un mīlēti, par ko paldies viņiem par to!

Šīs nometnes ir lieliska pieredze un piedzīvojums ikvienam. Sadarbībā ar mūsu centru, šajās nometnēs kopumā, dalību jau ir ņēmuši ap 100 bērniem. Arī nākotnē tiek plānoti dažādi sadarbības pasākumi un nometnes, kurās tiks iesaistīti bērni, kuri reiz uzturējušies mūsu centrā!

Informāciju sagatavoja: Aija Švāne, Nodibinājuma "Zantes ģimenes atbalsta centrs" valdes locekle

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top