kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgCeturtdiena 02.07.2020
Lauma, Ilvars, Halina

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

CFLA aicina uz semināru par ES fondu finansējuma saņemšanu nodarbināto apmācībām11.11.2019

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi biedrībām un nodibinājumiem par apmācību organizēšanu nodarbinātajiem. Pirmdien, 11. novembrī, notiks seminārs par projektu iesniegumu atlases jautājumiem.

Līdz š.g. 9. decembrim biedrības un nodibinājumi, kas pārstāv apstrādes rūpniecības, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozari vai starptautisko biznesa pakalpojumu centrus, var pieteikties ERAF līdzfinansējumam dažādu apmācību organizēšanai komersantiem.

Noderīgu informāciju par projektu iesniegumu sagatavošanu CFLA un Ekonomikas ministrija sniegs seminārā pirmdien, 11. novembrī, plkst. 14.00. Darba kārtība un pieteikšanās semināra apmeklējumam (līdz 7. novembrim) pieejama CFLA mājaslapas sadaļā “Pasākumi”. Semināram tiks nodrošināta arī tiešraide CFLA mājaslapā cfla.gov.lv.

ES fondu atbalsts nodarbināto apmācībām tiek sniegts, lai nodrošinātu komersantus ar atbilstošas kvalifikācijas darbaspēku, tādējādi sekmējot darba ražīguma pieaugumu un jaunu vai uzlabotu produktu un tehnoloģiju izstrādi un ieviešanu ražošanā.

Biedrības un nodibinājumi, kas īstenos atbalstītos projektus, var organizēt apmācības dažādās jomās, piemēram, dizainā, ražošanas inženierzinībās, telemātikā un loģistikā, matemātikā, datorzinātnē, programmēšanā, mežsaimniecībā, vides aizsardzībā, projektu vadībā, valodu apmācību u.c.

Darbinieku apmācību izmaksas sīkajiem un mazajiem komersantiem no ERAF līdzekļiem plānots segt 70 % apmērā, vidējiem komersantiem – 60 %, lielajiem komersantiem – no 30 līdz 50 % atkarībā no uzņēmuma ieguldījumiem tā pētniecībā un attīstībā. Šajā atlases kārtā tāpat kā 2016. gadā izsludinātajā programmas pirmajā atlases kārtā pieejami 9 miljoni eiro ERAF līdzekļu, un maksimālais ERAF finansējums vienam projektam ir 900 000 līdz 3 100 000 eiro atkarībā no nozares, kuru pārstāv finansējuma saņēmējs, un projekta īstenošanas veida – individuāli vai partnerībā.

Detalizēti projektu iesniegumu atlases nosacījumi pieejami Ministru kabineta 27.10.2015. noteikumos Nr. 617.

Projektu atlases nolikums, projekta iesnieguma veidlapas un palīgmateriāli pieejami CFLA mājaslapas sadaļā “Izsludinātās atlases”.

Jautājumu gadījumā par projektu iesniegumu atlasi lūdzam sazināties ar CFLA Infrastruktūras projektu atlases nodaļas speciālistiem (tālr. 26802187).

Informācija par projektiem, kas tiek īstenoti programmas pirmās atlases kārtas ietvaros, pieejama vietnē esfondi.lv.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top