kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPiektdiena 10.07.2020
Lija, Olīvija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Dārzs dvēseles priekam Kandavā 11.10.2018

Kandavas novada domē saņēmām uzaicinājumu paciemoties kādā skaistā dārzā- dvēseles prieka dārzā Kandavā Sabiles ielā. Uzaicinājumu izteica mazdēls, kurš vēlējās sagādāt prieku savai vecmāmiņai Staņislavai. Kādā saulainā rudens dienā apciemoju Staņislavas kundzes dārzu, lai iemūžinātu to fotogrāfijās. 

Staņislavas kundze šogad 28.augustā nosvinēja 92 gadu jubileju, savu dārzu viņa iekopusi divdesmit gadu garumā. Kad māju nopirkuši, vietā, kur tagad zied puķu dārzs, atradusies izgāztuve. 

Dārzs izveidots piekalnē, tas ir terasveidīgs, no abām pusēm izstaigājams pa izveidotām trepītēm. Sirmā kundze pārvietojas ar diviem štociņiem un dārzu apkopj ar vienkāršu kapli, jo tā viņai ir ērtāk. Pēdējos divus gadus puķes ravējot vedekla, jo acu gaisma vairs nav tik gaiša un spēks arī tik cienījamā vecumā mazumā iet, bet celiņus kundze uzpasē un izkaplē pati.

Par skaisto dārzu priecājas gan radi un ģimene, gan garāmgājēji, apbrīnojot ziedošos stādījumus, kas pēc karstās šī gada vasaras, tagad rudenī uzplaukuši īpaši krāšņi.

Lai sirmajai kundzei laba veselība un dzīvesprieks, lai zied viņas dvēseles prieka dārzs!

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top