kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 20.04.2021
Mirta, Ziedīte

Kandavas novada vēstnesis

Daudzbērnu ģimenēm ir iespēja pieteikties uz līdzfinansējumu bērnu ēdināšanai26.02.2021

unnamed.jpg2021. gada 25. februārī Kandavas novada  domes sēdē tika lemts par līdzfinansējuma piešķiršanu 5.-9.klašu daudzbērnu ģimenēm,  kuru bērni ir deklarēti Kandavas novadā un mācās Kandavas novada izglītības iestādēs.

Līdzfinansējums tiks piešķirts par marta mēnesi 12.78 euro apmērā, ņemot par pamatu, ka vienam izglītojamajam no daudzbērnu ģimenēm ir paredzēts 50% pusdienu finansējums no Kandavas novada pašvaldības (0,71euro dienā), kas marta mēnesī sastāda 18 mācību dienas. 

 Lai saņemtu līdzfinansējumu, bērna likumiskais pārstāvis no 2021. gada 1. marta līdz 2021. gada 5. martam iesniedz iesniegumu E-klases vidē Kandavas novada izglītības iestādē, kurā mācās. 

 Ja izglītojamā likumiskais pārstāvis nepiesakās līdzfinansējumam izglītības iestādē līdz 5. marta plkst. 16.00, tad nepretendē uz līdzfinansējumu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadāPumpurs
back to top