vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 28.10.2020
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Dzintras no visas Latvijas tiekas salidojumā Kandavā 14.09.2020

12.septembrī Kandavā noteikti bija visvairāk Dzintru vienkopus, kā citur Latvijā. Kandavnieces Dzintra Veispale, Dzintra Znatnaja, Dzintra Zuļķe, iesaistot arī Dzintru Lindi, kura rūpējas par muzikālo pusi, bija apņēmušās Vislatvijas Dzintru salidojumu šogad sarīkot Kandavā.

 Atsaucība bija negaidīti liela, ieradās 78 Dzintras un arī viens Dzintars, kā arī vēl citi Dzintru pavadoņi. Viesu vidū varēja sastapt arī komponistu Pēteri Vasku, kurš bija devies līdzi savai dzīvesbiedrei Dzintrai Gekai, tāpat riteņbraucēja Romāna Vainšteina mammu Dzintru Vainšteinu un vēl citas pazīstamas sejas.

Kuplais Dzintru un pavadoņu pulks piepildīja Kandavas kultūras nama lielo zāli, visus sanākušos uzrunāja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, novēlot izbaudīt svētkus un Kandavas viesmīlību. Koncertu sniedza Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis "DOREMI", kura vadītāja ir Dzintra Linde. 

Vēlāk Dzintras apskatīja Kandavas vecpilsētu gides Sarmas Aņģēnas pavadībā, bet salidojums turpinājās senioru Dienas centra zālē pie klātiem galdiem un "dzīvās" mūzikas.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top