kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 23.09.2020
Vanda, Veneranda, Venija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ēnu dienas norises Zemītē13.02.2020

Zemītes bērndārznieki ēno 

 Ēna visur staigā līdzi. 

To eksperimentos pārliecinājās Zemītes piecgadnieki un sešgadnieki. Pēc tam viņi uzzināja, ka ir Ēnu diena, kad var kādā darba vietā kā ēna sekot līdzi. Visi kopā nolēma ēnot veikalā. Veikalā Vītoli AMI pārdevējas bija sagatavojušas darba uzdevumus. Bērniem bija gan jāsver un jāliek cenu zīmes, gan jālīmē cenu zīmes kaķu barībai. Visi guva sapratni par to, cik daudz jāmācās, lai strādātu. Nobeigumā katrs varēja iepirkties par līdzi paņemto naudu. Tad izskanēja saucieni, ka šī bijusi pati labākā diena. Paldies atsaucīgajām pārdevējām Sintijai un Vijai.

Ēnoja arī audzinātājas Ingūna Putāne un Olita Tutiņa  

Ēna arī Zemītes tautas nama vadītājai

Pēcpusdienā Zemītes tautas namā Anete Leitlande ēnoja kultūras iestādes vadītāja darbu. iepazināmies ar iestādes darba dokumentāciju, finansēšanas veidu, atskaišu veidiem, pasākumiem un to veidošanu, tikāmies ar senioru deju kopu "Ozolzīles" un vokālo ansambli "Sapnī", kur ikdienas sarunās risinājām kolektīvu aktivitāšu, dalību tuvākajos pasākumos u.c. organizatoriskus jautājumus. Meitene bija ļoti ieinteresēta piedāvātajā informācijā, uzdeva labus un pārdomātus jautājumus par kultūras dzīves vadīšanas un organizēšanas ikdienu. Laiks tika pavadīts saturīgi un piepildīti.

Erodeja Kirillova 

Zemītes tautas nama vadītāja

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top