vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 08.07.2020
Adele, Antra, Ada

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Erasmus projekta ietvaros Cēres skolas delegācija viesojas Itālijā21.03.2016

No 13. līdz 18. martam Cēres pamatskolas delegācija piedalījās pirmajā Erasmus+ projekta „ Mana tautība ir cilvēks” skolēnu starptautiskajā tikšanās reizē Itālijas pilsētiņā Torre del Greco.

Šīs tikšanās tēma bija „Vide”. Cēres pamatskolu pārstāvēja skolotājas Ilona Lazdāne un Anna Griķe, kā arī trīs 8 klases skolēni - Dāgs Lazdāns, Helēna Pētersone un Annija Jēce.

Oficiālā salidojuma atklāšana notika 15. martā. Projekta dalībnieki iepazinās ar vietējo skolēnu sagatavotajām prezentācijām par vidi, tās saudzēšanu, kā arī par dabu Kampānijas apkaimē. 16. martā notika izbrauciens uz abām apkaimes ievērojamākajām vietām – Vezuvu un populārākā itāļu 19. gadsimta dzejnieka Leopardi pēdējo mājvietu.

Projekta noslēguma dienā skolēniem bija iespēja iejusties itāļu skolēnu ādā un pavadīt ar viņiem dienu skolā, bet vakara pusē itāļu komanda visiem bija sagatavojusi burvīgu pārsteigumu – muzikālu priekšnesumu. Kā atzina projekta dalībnieks Dāgs Lazdāns, brauciens bijis aizraujošs, iegūti daudzi jauni draugi, uzzināti interesanti fakti par Itāliju, Neapoli, Torre Del Greco un Vezuvu, un pats svarīgākais - nostiprinātas angļu valodas zināšanas.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top