kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 03.06.2020
Ineta, Inta, Intra

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Finiša taisnē grants ceļu būves projekti 05.09.2019

Pabeigti būvdarbi projekta “Vānes pagasta ceļa Nr. 5 “Vāne-Mehdarbnīcas-Bēlerti” pārbūve ”, Nr.18-08-A00702-000092 ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 208 748,13 EUR, publiskā finansējuma apmērs ir 115 581,43 EUR, Kandavas novada domes līdzfinansējums 93 166,70 EUR.

Būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību veica SIA “PRO AKVA”. Grants ceļu pārbūves darbus veica SIA  “Meliorceltnieks” un būvuzraudzību veica SIA “RS Būvnieks”.

Projekta mērķis bija vietējiem iedzīvotājiem, lauksaimniekiem un mazajiem uzņēmējiem uzlabot ceļa infrastruktūru, lai vietējiem iedzīvotājiem būtu lielākas iespējas attīstīt zemnieku saimniecības un mazos uzņēmumus, lai saglabātu apdzīvotību lauku reģionos.

Projekta ietvaros tika veikta ceļa konstrukcijas pārbūve un pastiprināšana, tika veikta sāngrāvju rakšana un esošo novadgrāvju tīrīšana, noņemts apaugums no brauktuvju malām, nomainītas esošās caurtekas uz jaunām plastmasas caurtekām, kā arī tika likvidēti koki un krūmi.

Kandavas novada grants ceļu pārbūvei kopējā valsts un Eiropas Savienības dotācija bija 1,3 miljoni. Kopumā tika pārbūvēti 25 km Kandavas novada ceļu ar grants segumu. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top