rudens-foto9.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Iedzīvotāji tiek aicināti līdz novembra beigām iesniegt ieteikumus Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādei31.10.2022

tuk-smuk-copy-c593588200.jpgPamatojoties uz Tukuma novada domes 2022. gada 27. aprīlī pieņemto lēmumu “Par Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu” (prot. Nr. 7, 29. §), norit darbs pie jaunā Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādes.

Tukuma novada pašvaldība vēlas noskaidrot iedzīvotāju, nekustamo īpašumu īpašnieku un citu interesentu viedokli par to, kas būtu jāparedz jaunajā Tukuma novada teritorijas plānojumā, tāpēc līdz šā gada novembra beigām tiek aicināti iedzīvotāji un nekustamo īpašumu īpašnieki, kā arī citi interesenti sniegt rakstiskus priekšlikumus, ierosinājumus un ieteikumus, kas būtu jāņem vērā, izstrādājot teritorijas plānojumu.

Priekšlikumus, ierosinājumus un ieteikumus aicinām iesniegt Tukuma novada pašvaldībai, Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma nov., LV-3101, kā arī jebkurā Tukuma novada pagasta pārvaldē vai sūtot elektroniski uz pasts@tukums.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Tukuma novada pašvaldības Attīstības nodaļas teritorijas plānotāju Ingu Tramdahu, tālr. 25426889, e-pasts: inga.tramdaha@tukums.lv

 Teritorijas plānojums ir pašvaldības ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas prasības teritorijas izmantošanai un apbūvei, tajā skaitā funkcionālais zonējums, publiskā infrastruktūra, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi, kā arī citi teritorijas izmantošanas nosacījumi.

Kamēr nav izstrādāts un apstiprināts jaunizveidotā Tukuma novada teritorijas plānojums, šobrīd ir spēkā esoši un piemērojami bijušo novadu – Engures novada, Kandavas novada, Jaunpils novada un Tukuma novada – teritorijas plānojumi. Ar šiem teritorijas plānojumiem iespējams iepazīties www.geolatvija.lvTeritorijas attīstības plānošana – labajā pusē meklētājā ievadot konkrētus atslēgvārdus (piemēram, Engures novada teritorijas plānojums).

Jaunā Tukuma novada teritorijas plānojuma viens no galvenajiem izstrādes mērķiem ir izstrādāt vienotus, līdzvērtīgus, atbilstošus spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus un teritorijas grafisko daļu.

Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un teritorijas grafiskā daļa ir  pamats jebkurai būvniecības iecerei, būvniecībai, ar tiem svarīgi iepazīties pirms īpašuma iegādes, jo tie nosaka konkrētas prasības, apbūves parametrus (būvju augstumu, stāvu skaitu, apbūves blīvumu u.c. parametrus), apgrūtinājumus, funkcionālo zonējumu, zemes sadalīšanas iespējas u.c. lietas, kas jāievēro, izstrādājot būvniecības ieceri vai veicot būvniecību.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top