kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 21.09.2021
Matīss, Modris, Mariss

Kandavas novada vēstnesis

Ievēlēti Tukuma novada pašvaldības izpilddirektora vietnieki28.07.2021

izpilddirektori.jpgŠodien, 28. jūlijā, notika Tukuma novada Domes sēde. Tajā deputāti apstiprināja jauno pašvaldības administrācijas nolikumu. Tukuma novada pašvaldībai, pārņemot Engures, Kandavas un Jaunpils pašvaldību funkcijas, būtiski tiks mainīta esošās administrācijas struktūra, kā arī papildinātas iestādes funkcijas un uzdevumi. Jaunā struktūra paredz, ka pašvaldības izpilddirektoram tiks pakļauti divi vietnieki - vietnieks administratīvajos un kapitālsabiedrību jautājumos un vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos.

Šīsdienas Domes sēdē tika skatīts jautājums par pašvaldības izpilddirektora vietnieku ievēlēšanu. Par izpilddirektora vietnieci administratīvajos un kapitālsabiedrību jautājumos vienbalsīgi tika ievēlēta deputāte, līdzšinējā Engures pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa, savukārt par izpilddirektora vietnieku attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos vienbalsīgi tika ievēlēts līdzšinējais Kandavas novada Domes izpilddirektors Egīls Dude. Tukuma novada Domes deputātes Baibas Pļaviņas pilnvaras tiek izbeigtas ar šodienu - 28. jūliju. Abi vietnieki amatā stāties ar 6. augustu. 

Domes sēdē deputāti konceptuāli pieņēma lēmumu Tukuma novadā turpināt izmantot līdzšinējo, Valsts Heraldikas komisijas apstiprināto Tukuma novada ģerboni. Tas nozīmē, ka Tukuma novadā iekļauto novadu – Engures, Jaunpils, Kandavas novada ģerboņi tiks atzīti par spēku zaudējušiem. Apstiprinājums vēl būs nepieciešams no Valsts Heraldikas komisijas. Šo jautājumu deputāti skatīja iepriekš visās pastāvīgo komiteju sēdēs. Lēmums tika pieņemts vienbalsīgi.

Deputāti atbalstīja papildus finansējuma piešķiršanu Kurzemes ielas pārbūves 3. kārtai. Atklātā konkursa uzvarētājs AS “A.C.B.” veica atkārtotu apstākļu izpēti saistībā ar konkursa ietvaros paredzēto būvdarbu izpildi un iesniegto cenas piedāvājumu un secināja, ka būtiski ir pieaugušas būvdarbu izmaksas periodā no konkursā iesniegtā piedāvājuma līdz būvdarbu līguma slēgšanai, tāpēc no būvdarbu līguma slēgšanas atteicās. Iepirkuma komisija veica konkursa piedāvājumu atkārtotu izvērtēšanu un atzina par konkursa uzvarētāju SIA “CTB”.

Plānotās būvdarbu izmaksas ir 1 693 361,14 EUR, no kurām valsts budžeta finansējums ir 80,7% jeb 1 367 001,68 EUR un pašvaldības budžeta līdzfinansējums 19,3% jeb 326 359,46 EUR. Projektā plānotās būvdarbu izmaksas ir palielinājušās par 85 123,87 EUR un šis finansējums ir jānodrošina pašvaldībai. Pašvaldība no šī papildus finansējuma 42 561,94 EUR ir paredzējusi 2021. gada budžetā un 42 561,93 EUR - 2022. gada budžetā.

Tāpat Tukuma novada Domes sēdē deputāti apstiprināja vairāku pastāvīgo komisiju nolikumus un to sastāvus.

Pavisam Domes sēdes darba kārtībā bija iekļauti 59 jautājumi.

 

Informāciju sagatavoja: Elīna Jaunzeme, Tukuma novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadāPumpurs
back to top