rudens-foto2.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

II Latvijas mūsdienu radošais deju grupu konkurss "KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2023"18.09.2023

kandavas-deju-festivals-2023.jpgAicinājums piedalīties II Latvijas mūsdienu radošajā deju grupu konkursā „KANDAVAS DEJU FESTIVĀLS 2023”, kas notiks 2023.gada 12.novembrī Kandavas kultūras namā. Konkursa mērķis ir popularizēt deju nozīmi bērnu, jauniešu un pieaugušo vidū, atbalstīt dejotājus, stimulēt viņu dejotprasmi un radošumu, kā arī veicināt deju kolektīvu un vadītāju sadraudzību un pieredzes apmaiņu.

Konkursā- festivālā aicināti piedalīties dejotāji no pirmās klases līdz neierobežotam vecumam. Dalībnieki var būt Latvijas izglītības iestāžu, kultūras iestāžu un neatkarīgo deju studiju grupas, sākot ar 5 dejotājiem grupā, kuri konkursam sagatavojuši brīvas izvēles mūsdienu deju žanra vienu deju. Dalībniekus vērtēs profesionāla žurija ņemot vērā vērtēšanas kritērijus. Žūrija katrā vecuma kategorijā noteiks 1.,2.,3.vietas ieguvējus un konkursa GRAND PRIX, LABĀKAIS PEDAGOGS titulu ieguvējus, bet skatītājiem būs iespēja noteikt SKATĪTĀJU SIMPĀTIJAS titula ieguvēju.

Lai pieteiktos konkursam līdz 3.novembrim (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa https://ej.uz/kandavasdejufestivals Skatītājiem biļetes cena 3 eur.

Nolikums un afiša pielikumā un mājas lapā www.kandava.lv, www.kandavaskulturasnams.lv .

Kandavas kultūras nama vadītāja- Kristīne Broka- Meļķe, tel. 28642222.

Konkursa e-pasts: kandavasdejufestivals@gmail.com

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top