kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSvētdiena 31.05.2020
Jûsma, Alīda

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Inese un Ilgonis Gūtšmiti nosvin 50. kāzu jubileju09.10.2019

27.septembrī Kandavas novada domes laulību zālē savas zelta kāzas jeb Goda laulību ceremoniju kopā ar ģimeni un tuviniekiem atzīmēja Inese un Ilgonis Gūtšmiti.

Mīlestības stāsts par Inesi un Ilgoni iesākās pirms vairāk kā 50 gadiem, kad kāds stalts puisis vārdā Ilgonis tikko bija pārnācis no armijas. Abi sadejojās kādā ballē un viņu mīlestība uzplauka strauji- liktenis bija lēmis, ka šiem diviem jauniešiem jābūt kopā. Tā 1969.gada 27.septembrī, Kandavas pilsētas darbļaužu deputātu padomes izpildu komitejā Inese un Ilgonis teica viens otram vārdu. Kāzas bijušas grandiozas- ar 180 lūgtiem viesiem, Oksles muižā visi ballējuši līdz rīta gaismai. Inese un Ilgonis savā laulībā sagaidījuši trīs brīnišķīgus bērnus Gvido, Uģi un meitu Ilvu un šodien Zelta pāra sirdis silda arī divi mazbērni Rio-Roberts un Ralfs.

Ilgonis pēc ceremonijas atzinās, ka ir jau bijuši grūti un vēl grūtāki laiki, tomēr 50 gadus laulībā svin vien tie, kam zelta sirds, dvēsele un prāts. “Mūsu novads lepojas ar stiprām un spēcīgām ģimenēm, kuras ar lepnumu var izcelt un godāt par paraugu citiem”,- Inesi un Ilgoni skaistajos svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Gunda Cīrule.

Ne jau tikai ievu un ceriņu baltajos puteņos mīlestība slēpjas, tā slēpjas sirdsgudrībā un spējā dalīties ar otru cilvēku visā, ar ko bagāts esi pats!

  Līga Šupstika

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top