rudens-foto5.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Īstenots projekts “Stāvlaukuma atjaunošana pie Zantes kultūras nama”15.09.2022

projektizantes-laukums.jpgTukuma novada pašvaldība īstenojusi projektu “Stāvlaukuma atjaunošana pie Zantes kultūras nama” Nr. 22-08-AL14-A019.2205-000001. Projekta mērķis bija stāvlaukuma atjaunošana pie kultūras nama Zantes pagastā, Tukuma novadā, tādējādi veicinot publiskās infrastruktūras attīstību un kultūras pakalpojumu pieejamību.

Projekta ietvaros tika atjaunots stāvlaukuma segums, izbūvējot to ar betona bruģakmeni. Priekšlaukumam tika izveidots latvisks bruģa raksts, lai veicinātu kultūras vietas atpazīstamību. Papildus tam, tika nodrošināta vides pieejamība, kā arī izvietoti labiekārtojuma elementi – soliņi un atkritumu urnas.

Stāvlaukuma izbūves būvdarbus veica SIA “Kandavas ceļi”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “IV 2”.

Projekta kopējās izmaksas ir 41 014,70 EUR, publiskais finansējums 22 500,00 EUR un Tukuma novada pašvaldības līdzfinansējums 18 514,70 EUR.

projektizante.jpg

Informāciju sagatavoja: Tukuma novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītāja Sintija Kokina

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top