kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSestdiena 26.09.2020
Kurts, Knuts, Gundars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Īstenots projekts “Rožu piestātne Sabiles ielā 12”05.08.2020

        Lai īstenotu ieceri apkārtnes labiekārtošanā un dzīves telpas uzlabošanā,  Kandavas Mākslas un mūzikas skolas tehniskie darbinieki Andris Lagzdiņš, Marita Lagzdiņa, Sarmīte Koluža, Maira Dekšņa, Sarmīte Grenevica, kā arī Skolas padomes priekšsēdētāja Ilze Dravniece apvienojās domubiedru grupā “Savējie” un iesniedza projekta pieteikumu Kandavas novada iespēju fonda (KNIF) 7.projektu konkursā “Dari pats”. Projektam “Rožu piestātne Sabiles ielā 12” KNIF piešķīra 203,70 EUR.

           Projekta īstenošana notika Kandavas Mākslas un mūzikas skolai pieguļošā teritorijā, ierīkojot jaunu rožu dobi ar 20 stādījumiem.  Skola atrodas pilsētas centrā, sabiedrības uzmanības lokā, un līdzās notiek intensīva kustība pa Sabiles un Parka ielu, cauri skolas pagalmam ved ceļš uz Represēto piemiņas vietu. Mācību gada laikā te katru dienu uzturas bērni un viņu vecāki.

         “Savējie” uzskata, ka “Rožu piestātne Sabiles ielā 12” ir nepieciešama, jo nodrošina jau iesākta labiekārtošanas projekta turpinājumu ar košu akcentu zaļajā zonā, priecējot vietējo sabiedrību, pilsētas viesus, kā arī veicinot skolu jaunatnes izpratni par estētiskām vērtībām.

Projekta vadītāja Maruta Balode

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top