rudens-foto2.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Izsludināta pieteikšanās līdzfinansējumam sportistiem un sporta pasākumu organizēšanai Tukuma novadā03.10.2022

sports-tools53876-138077.jpgTukuma novada pašvaldības speciālisti kopā ar sporta komisijas pārstāvjiem ir izstrādājuši jaunus noteikumus, kas nosaka kārtību, kādā Tukuma novada pašvaldības sporta komisija izskata finansējuma piešķiršanu sportistiem un sporta pasākumu organizēšanai Tukuma novadā.

Noteikumi un tā pielikumi nosaka kritērijus finansējuma piešķiršanai Tukuma novada sportistiem un sporta pasākumu organizēšanai. Noteikumi paredz, ka kopējais finansējums tiek sadalīts augstākā līmeņa sportam, Tautas sporta komandām un individuālajiem dalībniekiem, Tautas sporta pasākumiem un Jaunatnes sporta pasākumiem, finansējums veterānu un senioru sportam, finansējums sportistiem ar invaliditāti.

Iniciatīvas un iesniegumi par finansējuma piešķiršanu sportistiem, sporta komandām, pasākumiem nākamajam gadam jāiesniedz līdz 31. oktobrim (pasta zīmogs vai elektroniskā paraksta datums).

Sporta komisija, pēc iesniegumu saņemšanas, izvērtē  iesniegtos pieteikumus Tukuma novada pašvaldības finansējumam atbilstoši noteiktajiem kritērijiem. Piešķirtais līdzfinansējuma maksimālais apmērs ir norādīts noteikumos. Viena pieteicēja iesniegumu skaits  nav ierobežots.

Ar noteikumiem, pieteikumu, atskaišu, tāmju veidlapām, kā arī vērtēšanas kritērijiem un pozīcijām, kas var tikt līdzfinansētas, var iepazīties Tukuma novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.tukums.lv  (https://www.tukums.lv/lv/media/21452/download). Iesniegtos pieteikumus izvērtē kārtējā gada novembrī un decembrī.

Par pieteikumu sagatavošanu iespējams konsultēties, sazinoties ar Kultūras un sporta nodaļas sporta speciālistu Juri Kožeurovu, tel.29792404 , e-pasts: juris.kozeurovs@tukums.lv.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top