vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Pirmdiena 21.10.2019
Severīns, Urzula

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kad dāvanai pazudusi lietošanas instrukcija06.08.2019

19.jūlijā Lilita un Ivars Sausserži no Zantes pagasta, atzīmējot Zelta kāzu jubileju,  dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Maijas Zariņas, savas ģimenes un radinieku priekšā atjaunoja laulību solījumu Goda kāzās.

Lilitas un Ivara mīlestības stāsts iesākās pirms vairāk kā 50 gadiem, kad jauns puisis Ivars bija ieradies ierīkot elektrību Zantes pagasta “Grantiņos” un sastapa tur skaisto meiteni Lilitu. Lai iekarotu viņas sirdi, Ivars bijis ļoti neatlaidīgs un izdarīgs. Un tā 1969.gada 19.jūlijā abi jaunieši Tukuma rajona dzimtsarakstu nodaļā teica viens otram “Jā” vārdu.

Lilitai un Ivaram ir liela, skaista dzimta- bērni Linda, Edgars un Egīls, deviņi mazbērni un mazmazbērni.

Uz jautājumu par laimīgas kopdzīves noslēpumu, Ivars atbildēja, ka tas ir pavisam vienkārši - vienam otru jācenšas saprast un reizēm jāpiebremzē un jāpadomā vai rīkojies pareizi. Lilita vīra sacītajam piekrita, norādot, ka pastrīdēties jau sanāk un pēc strīda katrs aiziet uz savu pusi, lai apdomātos, tad atgriežas un dzīvo tālāk.

Lilitai un Ivaram joprojām saglabājusies vedēju dāvana- dzēriena pudele, kura jāatver un pa karotei no tās jāpadzer gadījumos, kad rodas domstarpības. Izrādās, ka pudele joprojām nav atvērta un dzēriens nav pagaršots. Ivars smaidot nosaka, ka tas jau tikai drošības dēļ, jo dāvanai pazudusi lietošanas instrukcija.

Līga Šupstika 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS


Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā