pavasara-foto-majas-lapai4.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavā mainīta tekstila vākšanas konteinera atrašanās vieta24.03.2023

a14a3009-6e19-4cc7-97d9-3611f2e6b5b1.jpgŅemot vērā, ka ir novērota regulāra nešķiroto sadzīves atkritumu izmešana nesen uzstādītajā publiskā tekstila šķirošanas konteinerā pie tirgus, turpmāk šis konteiners iedzīvotājiem būs pieejams Atkritumu pārkraušanas stacijā, Daigones ielā 20, Kandavā.

Rūpējoties par tīru un sakoptu vidi Kandavā, kā arī veicinot tās ilgtspējīgu apsaimniekošanu, lūdzam iedzīvotājus neatstāt sadzīves atkritumus tam neparedzētās vietās, tajā skaitā- atkritumu dalītās vākšanas konteineros vai blakus tiem! Atkritumu novietošana blakus konteineriem, var atstāt būtisku negatīvo ietekmi uz vidi, tāpēc tā ir uzskatāma par sodāmu rīcību. Lūdzam līdzcilvēkus būt aktīviem un ziņot par fiksētiem pārkāpumiem, zvanot Kandavas un pagastu apvienības vadītājam Jānim Mazitānam T. 28016651.

Atgādinām, ka ikvienam nekustamā īpašuma īpašniekam, lietotājam, apsaimniekotājam vai nomniekam (īrniekam), un juridiskai personai pašvaldības administratīvajā teritorijā ir pienākums noslēgt līgumu ar Atkritumu apsaimniekotāju par regulāru atkritumu izvešanu no īpašumā vai valdījumā esošās teritorijas. Tukuma novada teritorijā atkritumu apsaimniekošanu veic SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””.

Informējam, ka Tukuma novada pašvaldības policijai ir pieejama informācija par katra īpašuma noslēgto līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju un policija tuvākajā laikā uzsāks pārbaudes, vai iedzīvotājiem ir noslēgti atkritumu apsaimniekošanas līgumi.


KANDAVAS PĀRKRAUŠANAS STACIJA Adrese: Daigones iela 20, Kandava Tālrunis: 29141243

Darba laiks:

Darba laiks:
Pirmdiena: 13:00-19:00
Otrdiena: -
Trešdiena: 10:00-16:00
Ceturtdiena: -
Piektdiena: 10-16:00
Sestdiena: 10:00-12:00
Svētdiena: -

Aicinām novietot gružus tiem paredzētās vietās un kopā rūpēties par pilsētas tēla spodrināšanu!


Atgādinām!

Publiski pieejamie tekstila šķirošanas konteineri paredzēti iedzīvotāju nevajadzīgajiem apģērbiem un apaviem.
Specializētajos konteineros iedzīvotāji aicināti nodot nevajadzīgo apģērbu, apavus un citus tekstila izstrādājumus, tādējādi nodrošinot to atkārtotu izmantošanu un pārstrādi, nevis nonākšanu kopējos atkritumos.
Tekstila konteineros nodotie izstrādājumi tiks pāršķiroti. Tekstila materiāli, kas ir labā stāvoklī, tiek novirzīti atkārtotai lietošanai pasaules attīstības valstīs, vēl daļa kvalitatīvo apģērbu un apavu tiks ziedoti organizācijām, bet daļai tekstila tiek meklēta otra dzīve pārstrādē, piemēram, materiālus var izmantot enerģijas iegūšanai.
Lai nodotie apavi, apģērbi būtu derīgi atkārtotā apritē, būtiski, ka sašķirotie tekstilizstrādājumi nav bijuši saskarē ar ķīmiskām vielām, tostarp motoreļļām un sadzīves ķīmiju, kā arī nav sadriskāti. Tiem jābūt sausiem un bez pelējuma. Kopā ar tekstilu nav šķirojami cita materiāla izstrādājumi, piemēram, gumijas zābaki, plastmasas slēpju zābaki, kā arī mīkstās rotaļlietas. Tomēr būtiski piebilst, ka šajos konteineros iespējams nodot arī mājas tekstilu, somas un jostas

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top