kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPirmdiena 25.05.2020
Junora, Anšlavs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavā tiekas sešu pašvaldību pārstāvji12.10.2015

9.oktobrī Kandavā notika Kuldīgas, Saldus, Dobeles, Tukuma, Talsu un Kandavas novada pašvaldību sadraudzības pasākums, kura pirmsākumi meklējami jau daudzus gadus atpakaļ. Katru gadu rudenī pašvaldības tiekas vienā no sešiem novadiem, lai parādītu, kas jauns un interesants viņu novadā un apmainās pieredzē darba grupās pa nozarēm.

Pieredzes apmaiņā piedalās pārstāvji no novada domēm, izglītības un kultūras pārvaldēm, sociālās palīdzības jomas, bāriņtiesas, pašvaldības policijas un kapitālsabiedrībām.

Pasākuma atklāšana notika Kandavas kultūras namā, pēc tam ciemiņi devās nelielā ekskursijā cauri Vecpilsētai un Promenādei uz Kandavas evaņģēliski luterisko baznīcu, kur noklausījās Kandavas kultūras nama vokālā ansambļa „ Cantabile” koncertu, bet vēlāk kopīgi apskatīja atjaunoto brīvdabas estrādi " Ozolāji". Pēc tam sekoja pieredzes apmaiņa un darbs pa nozarēm, bet dienas noslēgumā ciemiņi viesojās Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top