10-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

“Kandavas jātnieku kluba STAFETE” sasniegumi 2022. gada sezonā 09.01.2023

popes-kauss.jpgSpraigu  sacensību sezonu ir aizvadījis „Kandavas jātnieku klubs STAFETE”, kas 2022. gada sezonā piedalījās divdesmit septiņās sacensībās, no kurām pirmās bija 19. februārī, bet pēdējās - 27. novembrī.  

Jau trešo reizi tika noorganizētas kluba sacensības „Kandavas kauss 2022”, kuras notika 6. augustā atpūtas bāzē “Zviedru Cepure”. Lepojamies, ka gandrīz visās sacensībās kāds no jātniekiem iekļuva apbalvoto vidū.

LJF Ziemas čempionāta 2. un 4. posmā, kā arī „JSK Lejnieki” un „JSK Montepals” organizētajās sacensībās pie godalgām tika Anabella Pāža ar Cagotu, kura startē tikai otro sezonu.

Aprīlī mūsu jātnieki izcīnīja pirmo komandas kausu – „Popes pilskalna kausu 2022”, kur “Kandavas jātnieku klubu STAFETE” pārstāvēja Keita Vecele, Dana Marta Grauzermane un Rēzija Rasa Tetere. Vislielākos panākumus no kluba  šajā sezonā guva Dana Marta Grauzermane, startējot ar trīs zirgiem, no kuriem ar Roksalanu ieguva 4. Vietu LJF piecu posmu kopvērtējumā piecgadīgo zirgu konkurencē, tikai par vienu punktu atpaliekot no 3. vietas. Ar šo pašu zirgu  tika iegūta 1. un 2. vieta sacensību  Kandavas kausa galvenajos maršrutos. Ar zirgiem Rose Gabriel un Relax DMG Dana regulāri ierindojās godalgoto skaitā, pārvarot 110 cm  un 120 cm augstu šķēršļu maršrutus LJF rīkotajās sacensībās un sezonas beigās ar Relax DMG  pirmo reizi tika izlekts 130 cm augsts maršruts, kas deva pārliecību, ka strādājam pareizā virzienā un esam gatavi sasniegt augstākus mērķus.

Aizvadītajā sezonā “Kandavas Jātnieku kluba STAFETE” rindas papildināja vairāki jauni jātnieki un nu to skaits ir 17, no kuriem 10 aktīvi piedalās sacensībās. Aizvadītajā sezonā vairākas godalgotas vietas ir ieguvusi Keita Vecele ar Lorettu, Beāte Beta Makovska ar Regolettu, Rēzija Rasa Tetere ar Kandavu, Roberts Rancāns ar Legru un Ulla Tetere ar Zeja Star. Vēlamies pateikt lielu paldies vecākiem, ka palīdzat bērniem ar šo – ne tik lēto aizraušanos un sportu, kurš jau kļuvis par dzīvesveidu, varbūt dažiem arī par nākotnes profesiju.

Jaunajā sezonā visiem sportistiem novēlam sasniegt labāko, uz ko esat spējīgi, turpināt izaugsmi, gūt prieku un gandarījumu par katrām sacensībām, lai kāds arī nebūtu rezultāts, jo tas ir sasniegums ne tikai jums pašiem, bet arī treneriem un ģimenei.

Uz tikšanos sacensībās „Kandavas kauss 2023”, kuras norisināsies 19. augustā atpūtas bāzē “Zviedru Cepure”.

Iveta Pāža, I/U "Ivetas zirgi" īpašniece, biedrības “Kandavas jātnieku klubs STAFETE” valdes locekle

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top