kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSestdiena 26.09.2020
Kurts, Knuts, Gundars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas grupa “Miera vējos” atgriežas pie rokenrola15.09.2020

Šī gada LTV populārā raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” finālā grupa “Miera vējos” ar dziesmu “Atverot debesis vaļā” ierindojās godpilnajā septītajā vietā. Šodien grupa piedāvā savu jaunāko dziesmu “Mans rokenrols”.

“Miera vējos” –“Mans rokenrols”  (J.Tabūns/G.Račs)

Video: https://bit.ly/2RrbnlL

Grupas muzikālais līderis un dziesmu autors Jānis Tabūns: “Dziesma tika ierakstīta sadarbībā ar manu paziņu kopš “Neptūna laikiem” Guntaru Raču. Savulaik kopā ar Ivo Fominu un pārējiem “Neptūna” mūziķiem patika uzspēlēt kārtīgu hārdroku. Šoreiz ar Guntaru sadarbojāmies ne tikai kā ar dziesmas teksta autoru, bet arī kā ar bundzinieku. Bija prieks uz mirkli atgriezties pie vecā labā rokenrola.”

 Video tika filmēts Mārupē, kur grupai ir maza mēģinājumu telpa, kas tiek izmantota atrodoties Rīgas pusē. Parasti darbs notiek Kandavas kultūras namā. Filmējot atklājās, ka pietrūkst viena ģitāra un Jānim nācās pārkvalificēties par perkusionistu, kurš spēlē tamburīnu. Par filmēšanu grupa saka ielu paldies Ērikam Saksonam.”

Tuvākie pasākumi grupai ir plānoti novembra svētkos, tad Ziemassvētkos un Kandavas novada dziesmu CD prezentācija pasākumā. Grupas jaunais dziesmu albums gaidāms nākamā gada februārī un ar šo albumu grupa sāks aktīvāku koncertdarbību. 

 “Miera vējos”  jau kopš 2011. gada savu mājvietu ir radusi teiksmainajā Kurzemes pērlē Kandavā. Regulāri uzstājas, ieraksta jaunas dziesmas un strādā pie sava gaidāmā mūzikas albuma.

Grupā muzicē pieredzējušais ģitārists un dziesmu autors Jānis Tabūns (Ex “Neptūns”, “Roja”), dziedātāja un basģitāriste Madara Rutka, Jānis Judko (akustiskā ģitāra), Oskars Kreilis (ģitāra), un amata savienošanas kārtībā arī pazīstamais bundzinieks Gundars Lintiņš (Ex Rebel, Credo, Dakota).

 

Jūlijā grupa izdeva dziesmu “Dzīve ir skaista”

https://youtu.be/E5QXB6ZBZ-g

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top