vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgOtrdiena 04.08.2020
Romāns, Romualds, Romualda

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas iedzīvotāji Omniva pakomātos septembrī nosūtījuši par 20% vairāk sūtījumu26.09.2017

Jau gandrīz gadu Kandavā darbojas Omnivas uzstādītais pakomāts, kas nodrošina Kandavas iedzīvotājiem vēl ērtāku, ātrāku un drošāku preču sūtīšanas un piegādes servisu. Pēdējie dati liecina, ka Kandavas iedzīvotāji septembrī ir nosūtījuši aptuveni par 20 % vairāk sūtījumu, nekā tas ir parasti, savukārt  sūtījumu saņēmēju skaits Omnivas pakomātā ir pieaudzis par 10%, kas ir vairāk nekā vidēji šogad. 

Kandavnieki no 2017. gada sākuma līdz septembrim, Omnivas pakomātā ir saņēmuši gandrīz trīs tūkstošus sūtījumu, savukārt ir nosūtījuši gandrīz vienu tūkstoti sūtījumu.

Pakomāts nereti tiek izmantots tieši sadzīvisko preču sūtīšanai. Izmantojot un iepērkoties internetveikalos, cilvēki visbiežāk sūta un saņem tieši ikdienišķas lietas, sākot no matu fēniem, smaržām, beidzot ar apģērbiem, apaviem, kancelejas preces piederumiem. Popularitāti iedzīvotāju vidū arī ir guvusi lietoto mantu un apģērbu sūtīšana, izmantojot Omnivas pakomātu starpniecību.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top