kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgCeturtdiena 28.05.2020
Vilhelms, Vilis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas internātvidusskolas delegācija Nordplus projekta ietvaros viesojas Zviedrijā05.10.2015

No 19.līdz 25.septembrim Kandavas internātvidusskolas skolēni un skolotājas Nordplus projekta ietvaros viesojās Zviedrijas pilsētā Sala. Šī bija trešā projekta partneru tikšanās. Uzņemošā skola-Kungsängsgymnasiet mums piedāvāja interesantu programmu, kas sniedza ieskatu par Zviedrijas izglītības sistēmu, skolas ikdienu, karjeras izglītību, darba tirgu un kultūru. Skolēni tika uzņemti ģimenēs, kas deva lielisku iespēju izbaudīt zviedru ģimenes sadzīvi. Šajā skolā ir tikai vidusskolas klases, skolēnu skaits- 400.

Skola pārsteidza ar savām plašajām telpām, patīkamo darba vidi, lielo atbalsta personālu un individuālajām atbalsta iespējām ikvienam skolēnam, dodot ikvienam iespēju sasniegt labākos iespējamos rezultātus, skolā ir teorētiskās un praktiskās programmas ar ievērojamu materiāli tehniskā nodrošinājuma bāzi.

Programmas ietvaros skolēni piedalījās lekcijās un darbnīcās, darbojās grupās, izstrādāja biznesa plānu, kā arī iepazinās ar otrreizējo izejvielu pārstrādi, Baltijas jūras piesārņojumu un Saules enerģijas izmantošanu. Viesojāmies mājās, kur jau 8 gadu garumā tiek izmantoti Saules paneļi, redzējām zāles pļāvēju un motociklu, kas darbojas ar elektromotoru, kā arī elektromobili.

Šis viennozīmīgi bija izglītojošs un dažādām emocijām piesātināts brauciens, no kura katrs mēs paņēmām savu pozitīvisma devu un jaunu pasaules redzējumu.

Projekta vadītāja Ņina Zalcmane

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top