ziemas-foto-majaslapai9.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Kandavas kultūras namā darbu sākusi jaunā vadītāja Kristīne Broka-Meļķe

1360743202158547277615663884892706682844077n.jpgKandavas kultūras namā darbu sākusi jaunā vadītāja Kristīne Broka-Meļķe.

Kristīne Broka - Meļķe kultūras dzīvē pazīstama jau no bērnības kā dziedātāja. Kristīne absolvējusi Latvijas Universitāti, saņemot Maģistra grādu vadības zinībās. Līdzšinējā darba pieredze ir bijusi saistīta ar dažāda veida vadības darbu. Kristīne strādājusi par Talsu rajona jaunatnes darba vadītāju, Talsu tautas nama direktori, par divu privāto SIA uzņēmumu vadītāju, vokālās studijas vadītāju, skolotāju un biedrības vadītāju, kas nodarbojas ar pasākumu, dažādu kultūras projektu organizēšanu un vadīšanu gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

Ilgstoši strādājot dažādu vadošo darbu, Kristīne apguvusi visas nepieciešamās iemaņas un pārliecību par savām spējām darbu veikt profesionāli un nebaidīties to uzņemties. Kristīne ir kultūras cilvēks, kas nevar iztikt bez radošuma, kurai piemīt augsta atbildības sajūta un precizitāte. Viņa atzīst, ka ir  komunikabla, atsaucīga, ātri apgūstu visu jauno un spēju pielāgoties jauniem apstākļiem un strādāt komandā.

Pirms pieciem gadiem Kristīne aizsāka Kandavā rīkot Latvijas mēroga vokālistu konkursu „Gaismas dziesmas Kandavā”, kas nu jau kļuvis par starptautisku. Kandavas kultūras namā Kristīne saskata savu profesionālo zināšanu realizāciju. Viņa ir  mērķtiecīga un pārliecināta, ka spēs dot savu ieguldījumu Kandavas kultūras dzīves pilnveidē un attīstībā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top