kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPirmdiena 01.06.2020
Mairita, Bernedīne, Biruta

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novada jauniešu darbiņi labo darbu nedēļā18.10.2019

Kandavas novada pagastu un pilsētas jaunieši izrādīja iniciatīvu un līdzdarbojās visas Latvijas akcijā "Labo darbu nedēļa 2019" no 7. līdz 13. oktobrim, kopā paveicot 6 labos darbus un  iesaistot vismaz 55 bērnus un jauniešus. Ar akcijā "Labo darbu nedēļa 2019" paveiktajiem darbiem vari iepazīties ŠEIT, taču ar Kandavas novada pagastu un pilsētas jauniešu labajiem darbiem vari iepazīties raksta turpinājumā! Un noteikti apskati arī mūsu labo rūķu un labo darbu galeriju! :)

Labo darbu nedēļu atklāja Zantes pagasta jaunieši 6. oktobrī, 8. oktobrī labos darbus turpināja Cēres pagasta jaunieši, 10. oktobrī - Vānes pagasta jaunieši un 11. oktobrī labo darbu maratonu Kandavas novada pagastos noslēdza Matkules pagasta jaunieši. Kopā ar Kandavas novada pagastu jauniešiem kultūras namos vai skolās izveidojām un iekārtojām jauniešu informatīvo stūrīti, lai ne tikai pilsētas jauniešiem ir pieejama informācija, bet arī lauku reģiona jauniešiem ir pieejama informācija par iespējām jaunatnes jomā - programmām, projektiem, u.c. Jauniešiem šī ideja patika, tāpēc paši slīpējām paletes, paši krāsojām tās, gatavojām konstrukciju ziņojumu dēļiem, noformējām tos... Tagad mūsu pagastu jauniešiem būs stūrītis kur pačilot un pie reizes uzzināt ko jaunu. Galvenais, ka pašiem jauniešiem patīk un šķiet vērtīga ideja! Labs darbiņš jauniešu labā!

Papildus Kandavas novada pagastu jauniešiem, labos darbus paveica arī pilsētas jaunieši. Jaunieši bija sākuši gatavoties jau 1. oktobrī, kad visā pasaulē atzīmēja Senioru dienu, bērni un jaunieši gatavoja apsveikuma kartiņas ar novēlējumiem. Labo darbu nedēļā jaunieši šos apsveikumus pabeidza un piesēja pie neliela kārumiņa, un Pasaules pasta dienā 9. oktobrī nogādāja dāvaniņas Kandavas pansijas senioriem, kuri ļoti priecājās par šādu patīkamu pārsteigumu lietainā un drēgnā rudens dienā! Un tā kā nedēļa bija saspringta un tā paskrēja nemanot, tad 14. oktobrī paveicām vēl vienu labo darbu - uzrīkojām ašo talku un savācām atkritumus un gružus uz skolas kalna taciņas no pilsētas un jauniešu centru. Labs darbiņš kas padarīt! Paldies jauniešiem par iniciatīvu un līdzdarbošanos, jūs esat malači! Ceru, ka arī pašiem ir gandarījuma sajūta par paveikto!

Informāciju sagatavoja: Kandavas MJIC “Nagla” vadītāja Ieva Ozoliņa

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top