kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 15.07.2020
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novada jauno jātnieku atklātais treniņš konkūrā25.05.2020

Sestdien, 23. maijā Valdeķos notika Kandavas jātnieku kluba STAFETE rīkotais pasākums “ Kandavas jauno jātnieku atklātais treniņš konkūrā”, kurš sākotnēji bija paredzēts  kā sacensības, bet valstī noteiktā ārkārtas situācija ieviesa savas korekcijas. 

Tā kā dalībnieku un treneru kopējais skaits nedrīkstēja pārsniegt 25 cilvēkus, tad piedalīties pasākumā tika uzaicināti tikai tuvākie kaimiņi – VRP Horses no Dursupes un JSK Lejnieki no Tukuma novada. Kopā piedalījās 18 jātnieki, kas startēja trīs disciplīnās – Vadības maršrutā, maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 70 cm un maršrutā ar šķēršļu augstumu 90 cm. Visvairāk dalībnieki bija vadības maršrutā -14, tur startēja gan bērni, kas nesen sākuši sporta gaitas, gan jau nopietnāki jātnieki ar ļoti jauniem zirgiem, kuriem nepieciešama sacensību pieredze. Pašam jaunākajam jātniekam bija pieci gadi, vairākiem bija seši un septiņi gadi un viņi visi startēja trenera pavadībā.  Vismazākais dalībnieku skaits bija pēdējā maršrutā, kur startēja jau pieredzējušākie  jātnieki - Aleksa Laura Kļaviņa ar Gvineju un Gviānu no JSK Lejnieki un mūsu jātnieces  -Dana Marta Grauzermane ar Relax DMG un Rose Gabriel, Beāte Beta Makovska ar Lemarettu.

    Pasākums tieši 23.maijā tika ieplānots jau sen, jo tad  savu 25. dzimšanas dienu svinēja I/u “Ivetas zirgi”. Uz šī uzņēmuma bāzes tika dibināts  “Kandavas jātnieku klubs STAFETE”, kura biedri startē ar “Ivetas zirgi” piederošajiem zirgiem. Atklātajā treniņā klubu pārstāvēja deviņi dažāda vecuma jātnieki un četriem tā bija pirmā pieredze izbaudīt sacensību atmosfēru. Uz atklāto treniņu tika uzaicināts arī “neatkarīgais eksperts”  Guntars Sūniņš no Dižstendes, lai paskaidrotu jātniekiem, kam vajadzētu pievērst uzmanību strādājot ar zirgu.

Iveta Pāža

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top