kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgCeturtdiena 02.04.2020
Imgarde, Irmgarde

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novadā piemin Komunistiskā genocīda upurus25.03.2020

25.martā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule, pieminot mūsu tautas traģiskās vēstures lappuses un godinot novada un arī visas Latvijas represēto ļaužu piemiņu, nolika ziedus pagājušā gada nogalē atjaunotajā piemiņas vietā Matkulē, pie Represēto akmens Kandavas stacijā un Kandavā. Arī piemiņas akmens Kandavā šajā pavasarī ar Latvijas Politiski represēto apvienības un novada pašvaldības atbalstu,  atguvis salasāmu vēstījumu, kas laika gaitā bija krietni cietis.

Kandavas novada muzeja vadītāja Inese Roze un vēsturniece Aksilda Petrevica apmeklēja un nolika ziedus visās Kandavas novada Politiski represēto piemiņas vietās. 

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ, cilvēki tika aicināti individuāli nolikt ziedus un aizdegt sveces, ko viņi arī darīja.

1949.gada 25.martā no Kandavas novada deportēja 276 ģimenes, kopā 707 iedzīvotājus.

Atcerēsimies un neaizmirsīsim notikumus, kas vismelnākajiem burtiem ierakstīti mūsu tautas vēsturē!

/ citāts no grāmatas “Atcerēties…  Neaizmirst….” Padomju represijās cietušie Kandavas novadā/ 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top