kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgOtrdiena 14.07.2020
Ritvars, Oskars, Anvars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas novada sportistu rezultāti VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē10.07.2017

7. jūlijā Kandavas novada domes vadība kopā ar Kandavas novada sporta skolas jaunajiem sportistiem un treneriem devās uz VII Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi, kas norisinājās no 7. līdz 9. jūlijam. Kandavas novadu Jaunatnes olimpiādē pārstāvēja 15 dalībnieki.

Šogad Kandavas novads tika pārstāvēts vieglatlētikā un ielu basketbolā. Mūsu sportisti savu veikumu rādīja Ogrē un Cēsīs.

Olimpiādes atklāšana notika Cēsu pils parkā 7. jūlija vakarā. Atklāšanu ievadīja dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz pils parku, pēc tā norisinājās svinīgā ceremonija, ko vadīja TV un radio personība Renārs Zeltiņš. 

Sacensību rezultāti:

Kandavas novada 3x3 basketbola komanda izcīnija augsto 5.vietu. Komandā startēja K.Šnikvalds, M.Ķilps, K.Šenbergs, A.Frīdemanis. Treneris R.Rozentāls. 

Vieglatlētikā jaunietes: 4.vieta šķēpmešanā Ieva Annija Stepiņa, 8.vieta 100m skrējienā Agnese Besikirska ar jaunu personisko rekordu 13,36 s. 16.vieta 100m- Loreta Štoferte.
200m skrējienā 13.vieta Agnesei Besikirskai un 33.vieta Loretai Štofertei.
Tāllēkšanā 9.vieta Beāte Stivreniece un 26.vieta Valērija Kuzmicka.
Lodes grūšanā 17.vietā Ieva Annija Stepiņa.
Trīssoļlēkšana 16.vieta Agnese Besikirska un 17.vieta- Valērija Kuzmicka.
Treneri: A.Gross un I.Matīss.

Vieglatlētikā jauniešiem: 200m startēja Matīss Līkums, ierindojās 33.vietā un augstlēkšanā 27.vietā Rihards Jakubovics. Treneri: A.Gross un I.Matīss.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts nozīmes uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas sporta sacensības, ko reizi divos gados rīko Latvijas Olimpiskā komiteja un organizē kāda no Latvijas novadu pašvaldībām ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu. Olimpiāde ir lielākās jaunatnes sporta sacensības Latvijā, kurās jaunajiem sportistiem ir iespēja sacensties 29 dažādās disciplīnās. Tajā piedalījās apmēram 3000 sportisti no visas Latvijas.


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top