kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 03.12.2020
Raita, Jogita, Evija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavas Partnerības teritorijas iedzīvotāji aicināti uz Hatha Yoga 28.02.2018

Biedrība “Pūres Dzirnas” realizē projektu “Lekciju cikls “Esi vesels” HATHA YOGA otrā bezmaksas nodarbība 2018.gada 1.martā pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “VINDA” (pasta ēka). Nodarbību vadīs jogas pasniedzēja Sandra Šablinska.

Kas tas ir ? HATHA YOGA ir speciāla vingrošana, lai radītu balansu starp fizisko ķermeni, prātu un enerģiju. Piemērota gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem.

Kāds labums ? JOGA IR - dabīgs enerģijas avots, veselīgs un fiziski attīstīts ķermenis, stresa un emociju kontrole, mugurkaula un locītavu slimību profilakse.

Dalībai nodarbībā nepieciešams – ērts, kustības neierobežojošs apģērbs; vingrošanas paklājiņš vai sega; pleds vai liela šalle dziļai relaksācijai. Projekta mērķauditorija - ikviens Kandavas Partnerības teritorijas iedzīvotājs. Lekcija bez maksas, taču obligāta pieteikšanās - elektroniski pures_dzirnas@inbox.lv vai ar SMS 29419049 vai 26185596, nosūtot savu vārdu, uzvārdu. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top