kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPiektdiena 07.08.2020
Madars, Alfrēds, Fredis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kopīgā dienas nometnē satiekas remigrācijas projekta dalībnieki30.07.2020

Kandavas novadā turpinās projekta “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” īstenošana. Lai aktualizētu remigrācijas jautājumu risināšanu un veicinātu iedzīvotāju izpratni un līdzdalību.

Jau gada sākumā uzsākām VARAM un Rīgas Plānošanas Reģiona administrētā projekta īstenošanu. Sākām filmas veidošanu ar septiņu ģimeņu līdzdalību, kas atgriezušās savā dzimtajā pilsētā no ārvalstīm. Sarunās, intervijās, uzklausot katra īpašo dzīvesstāstu par svešumā pavadīto laiku, un sajūtām, atgriežoties Latvijā, Kandavā – izkristalizējās viesiem viens kopīgs mērķis – mīlestība pret savu ģimeni, tuviniekiem un atbildība pret savu valsti.

Pandēmijas dēļ plānotās aktivitātes iekavējās, bet nu 25.jūlija sestdienā tikāmies, lai kopā pavadītu laiku dienas nometnē - sportojot, mālojot, sarunājoties, smejoties, rotaļājoties, un noslēgumā pie vakariņu galda skatoties filmu, kuras varoņi esam mēs paši. Tas patiešām bija emocionāli jauks, pozitīvām sajūtām kopā pavadīts laiks.

Paldies visiem, kas ieradās, paldies treneriem Jurijam Siņkevičam un un Edgaram Priedem, keramiķei Lindai Priedniecei, Ramonai Liepiņai – Kraujai par padomiem. Savukārt par cienastu paldies Solvitai Gotfrīdai un Ilzei Gotfrīdai, bet Jurģim Muskam, Andrim Bambim, Ingai Rozenfeldei un Robertam Rozentālam par palīdzību un Ģirtam Grenevicam par filmas tapšanu.

Gaidīsim visus interesentus uz tikšanos dokumentālās īsfilmas “Dzīve ārpus Latvijas robežām, un atgriešanās Latvija, Kandavā…” pirmizrādē – augusta nogalē, Kandavas kultūras namā. Iespējams to varēs noskatīties arī ReTv kanālā un Youtube platformā.

Kandavas novada dome sadarbībā ar biedrību “Kandavas attīstībai” projektu īstenos līdz 2020. gada septembrim. Projekta kopējās izmaksas ir 6450 eiro, kas tiks segtas no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansējuma.

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top