kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSestdiena 26.09.2020
Kurts, Knuts, Gundars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Latvijas biškopju saietā balvu iegūst arī kandavnieks Olafs Baltgalvis23.07.2020

 Biškopju vasaras saietā konkursā, kas noritēja Kandavas novada Piltiņos, atpūtas centrā Zviedru cepure, piedalījās biškopji no visas Latvijas, to skaitā arī Olafs Baltgalvis no Kandavas novada.

Konkursā Veiksmīgākā biškopības produkta etiķete 2020 bija iesniegti 23 paraugi, kurus vērtēja apmeklētāji un ekspertu komisija divās kategorijās – dizains un marķējums.

Žūrijas vērtējumā konkursā pirmo vietu saņēma Ilze Grava- Niķe no Rīgas, otro kandavnieks Olafs Baltgalvis, trešo Aija Lodiņa no Pāvilostas. Lodiņa ieguva arī skatītāju simpātiju balvu.

 Konkursa Garšīgākais medus 2020 uzvarētāju noteikšanā šogad piedalījās tikai ekspertu komisija, jo pandēmijas laika ierobežojumu dēļ bija liegts rīkot publiskās degustācijas, tāpēc apmeklētāju vērtējums izpalika.

Konkursā bija iesniegts 41 medus paraugs. Labākā tumšā medus uzvarētājas laurus plūca Maija Malnača ar dažādu ziedu medu, kas ievākts Viesītes novadā.

Nominācijā Monoflorais medus (vairākumā no viena auga ziediem ievāktais) pirmo vietu ieguva Ilzes Gravas-Niķes liepziedu medus, kas ievākts Rīgā, Ēnas ielā Imantā.

Foto: Tukuma tūrisma informācijas centrs


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top