kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPiektdiena 10.07.2020
Lija, Olīvija

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Mācību gada noslēgumā

Šobrīd laiks ir iebridis vasarā - koši zied kastaņu sveces un gaisā virmo reibinoša krāsainu ceriņu smarža. Tūlīt ir klāt vasaras saulgrieži, kad pīsim rudzupuķu vainadziņus un baudīsim Līgo svētku maģiju. Bet līdz tam skolēniem un pedagogiem priekšā ir pats pēdējais nopietnais darba cēliens - valsts centralizētie eksāmeni 12. klašu skolēniem.

Novēlam veiksmi, izturību un panākumus valsts pārbaudes darbos un sakām lielu paldies par veiksmīgi aizritējušo attālināto mācību procesu visiem novada pedagogiem, skolēniem un viņu ģimenēm - tieši skolēnu, skolotāju un vecāku ciešā komunikācija, kopīga mērķa izpratne un gatavība darīt visu iespējamo, bija mūsu kopīgās izdošanās atslēga šajos divos attālināto mācību mēnešos.

Mācību gads ir aizvadīts negaidīti intensīvā darbā, tāpēc godam ir nopelnītas brīvdienas - lai tās katram ir siltas un saulainas, lai vasarā ikvienam no jums ir neizsīkstoši avoti, kur pasmelties pozitīvas emocijas, uzkrājot spēkus nākamajam mācību gadam! 

Izglītības pārvaldes vadītāja J. Šnikvalde

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top