kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 27.11.2020
Lauris, Norberts

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Maznodrošinātas un trūcīgas personas aicinātas saņemt bezmaksas vairāklietojamās maskas20.11.2020

Ārstniecības iestādēs jau kopš pavasara ir prasība pacientiem ienākt tikai, ja ir aizsargmaska. Bez līdzņemtas maskas vispār nevajadzētu doties ārpus mājas, jo tā ir nepieciešama sabiedriskajā transportā, veikalā un citās publiskās vietās, lai pasargātu citus un sevi. Par prasības ignorēšanu no 20. novembra varēs sodīt. Trūcīgākie iedzīvotāji no 20.novembra maskas var saņemt bez maksas. 

Kandavas novada pašvaldība ir saņēmusi valsts apmaksātas higiēniskās divslāņu sejas maskas, kuras paredzētas nodot trūcīgām un maznodrošinātām personām, kā arī aprūpes mājās pakalpojuma saņēmējiem. Sejas maska paredzēta vairākkārtējai lietošanai (līdz pat 30 mazgāšanas reizēm).


Maskas tiks izsniegtas:

- trūcīgām vai maznodrošinātām personām un/vai aprūpes mājās pakalpojuma saņēmējiem, kas deklarēti Kandavas pilsētā, Kandavas pagastā vai Cēres pagastā, maskas tiks izsniegtas Kandavas novada sociālajā dienestā, Jelgavas ielā 4A, Kandavā;

- Zantes, Matkules, Zemītes vai Vānes pagasta trūcīgās vai maznodrošinātas personas un/vai aprūpes mājās pakalpojuma saņēmēji, maskas var saņemt pagasta pārvaldēs pie sociālā darbinieka.

Vietas, kurās ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, ir uzskaitītas Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Iedzīvotājiem ir jāzina, ka jau no nākamās piektdienas, 20. novembra, par mutes un deguna aizsega nelietošanu varēs piemērot brīdinājumu vai naudas sodu no desmit līdz 50 eiro apmērā. To paredz grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma, kas papildinājuši normatīvo aktu ar 50.1 pantu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top