kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 28.10.2020
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Muzikālā apvienība „Miera vējos” ierakstīs diskā dziesmas Kandavas novadam04.09.2020

Šā gada decembrī iznāks muzikālās apvienības “Miera vējos” ( vadītājs Jānis Tabūns) disks, kurš veltīts Kandavas novadam.

 Dziesmas, kuras tiks ierakstītas diskā, izskanēja koncertā „Savējie savējiem” š.g. 14.augustā Bruņinieku pilskalnā un to autori ir komponists Jānis Tabūns un dzejniece Maija Laukmane. Šī diska ierakstīšanā piedalīsies arī jaunie Kandavas mūziķi un dziedātāji

Nākošā gada pavasarī iznāks otrais oficiālais grupas “Miera vējos” disks. Nosaukums vēl nav zināms. Ja atceramies, tad grupas pirmā diska prezentācija norisinājās Kandavā 2018. gada decembrī.

Šajā sezonā uzsākta sadarbība ar dzejnieku Guntaru Raču.  Pirms nedēļas “Miera vējos” uzsāka  startu jaunajā „Latvijas sirdsdziesma” sezonā ar dziesmu „Dzīve ir skaista” – autori Jānis Tabūns un Guntars Račs. Filmēšana noritēja Lielvārdē.

Ar Guntara Rača svētību  Mārupē augusta pēdējā nedēļā tika filmēts dziesmas „Mans rokenrols” klips. Dziesmas autori – Jānis Tabūns un Guntars Račs.

Iveta Grunte

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top