rudens-foto9.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 07.10.2022
Daumants, Druvvaldis

Kandavas novada vēstnesis

Nometnes dalībnieku izaicinājuma labais darbs

whatsapp-image-2022-08-10-at-7-36-15-pm-2.jpgZemītes evaņģēliski luteriskā draudze izsaka lielu paldies Mirandas Nometnes, militāri-izglītojošā nometnes "Pasaules glābēji" dalībniekiem un instruktoriem par operatīvu un kvalitatīvu nopļautās zāles novākšanu Zemītes baznīckalnā.

Zemītes pilī jau daudzus gadus notiek Mirandas nometnes dažādās interešu grupās. Šogad uzrunājām nometnes vadību ar lūgumu, ja tas iekļaujas nometnes programmā, palīdzēt . Nometņu vadītāja Lolita Osipova , konsultējoties ar militāri-izglītojošā nometnes "Pasaules glābēji" instruktoriem, lūgumu atbalstīja un izaicinājuma nodarbībā visa grupa devās mums palīgā. Paralēli darbam nometnes dalībnieki tika iepazīstināti ar Zemītes baznīcas vēsturi, interjeru un kopumā ar Zemītes pagasta kultūrvēsturiskajiem notikumiem. Darbs mijās ar sarunām un raiti noslēdzās ar sakoptu teritoriju. Esam ļoti pateicīgi čaklajiem jauniešiem gan par darbošanos, gan interesantajām sarunām. Ar darba rīkiem laipni izpalīdzēja Zemītes sākumskola piešķirot grābekļus un lielos maisus zāles pārvietošanai. Paldies direktorei Ramonai Liepiņai Kraujai un saimniekam Raitim Priedem.

Zemītes ev.lut. draudzes priekšniece Ērodeja Kirillova

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top