vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgTrešdiena 12.08.2020
Klāra, Vizma

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Noslēdzies Kandavas Mākslas plenērs 201922.07.2019

20.jūlijā ar plenērā tapušo darbu izstādi Kandavā Dzeņu ielā noslēdzās ikgadējais Kandavas Mākslas plenērs “Radošais Mākslas mirklis 2019”, kuru jau astoto gadu organizē keramiķe Linda Romanovska.

Tāpat kā katru gadu, arī šogad plenērā piedalījās mākslinieki un mākslas mīļotāji no dažādām Latvijas vietām, kopskaitā to bija ap sešdesmit un viņi darbojās piecās radošajās darbnīcās. Keramikas nodarbības vadīja podniece Matilde Laura Ikerte, gleznotājus darbam iedvesmoja Egils Neihofers, mazos un lielos animācijas pasaulē ieveda animatore Undīne Ruska, augstspiedes tehniku palīdzēja apgūt Dace Kalmane, bet kā atdzīvināt apģērbu un  radīt no veca jaunu, parādīja tērpu māksliniece Danuta Ābele.

Kā ierasts, vakaros visi plenēra dalībnieki pulcējās, lai diskutētu par paveikto, piedalījās tematiskajos vakaros, labāk iepazīstot viens otru un baudīja arī muzikālu pārsteigumu. Lai iepazītu Kandavu un apkārtni, viņi devās ekskursijā, bet vakarā pie ugunskura batikoja apģērbus, izdaiļoja sevi ar hennas gleznojumiem, kurināja keramikas cepli un apskatīja tapušo darbu brīnumu, tos izņemot no cepļa.

Plenēra noslēgumā Linda Romanovska sacīja paldies visiem saviem plenēra darbā iesaistītajiem palīgiem, dāvinot burvīgus lauku ziedu pušķus, kurus bija darinājusi floriste Gunda Laumane. Visi kopīgi noskatījās plenērā tapušo animācijas filmiņu par Kandavu, aplūkoja plenērā tapušo darbu izstādi un risināja interesantas sarunas par aizvadīto nedēļu Kandavā un nākotnes iecerēm citugad.

Mākslas plenērs Kandavā norisinājās nedēļas garumā, no 15.-20.jūlijam.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top